All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 29.07.2020 Kadın dayanışmasının gücü Dilara Yılmaz

Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.

Geçtiğimiz haftalarda yaşanmasını hiç istemediğimiz olaylarla karşı karşıya kaldık. Her geçen gün artan şiddet haberlerine artık dur demek için tek bir ses olarak #ChallengeAccepted diyerek sosyal medyada kendi fotoğraflarımızı siyah beyaz paylaştık. Kadınların güvenliğini sağlayan ve koruyan İstanbul Sözleşmesinin iptalinin engeli için #İstanbulSözleşmesYaşatır dedik. Hep beraber omuz omuza yeter dediğimiz, kadınların birbirini desteklediği bu meydan okuma akımına dünyadaki diğer kadınlardan da destek geldi. Hollywood’un ünlü isimleri Eva Longoria, Naomi Watts, Demi Lovato, Kerry Washington gibi isimler kendi fotoğraflarını siyah-beyaz paylaşarak kadın dayanışmasının bir sesi oldu.

kadın dayanışması
women supporting women
Benzer İçerikler
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Lifestyle En başarılı 20 kadından biri Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...
01.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020