All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 15.05.2020 Jonas Kardeşler'den 2 yeni şarkı Bağlan Keskin

Kapalı kaldığımız bugünlerde üretmeye devam eden sanatçıları Jonas Kardeşler de katıldı.

Son dönemin en popüler isimlerinden Jonas Kardeşler pandemi süresinde 2 yeni şarkı çıkardılar. Nick, Joe ve Kevin Jonas yeni şarkıları Five More Minutes ve X’i yayınladılar. Kolombiyalı şarkıcı Karol G ile beraber hazırladıkları bu şarkılar hayranlarını çok sevindirecek. Five More Minutes, 2020 Grammy Ödül Töreninde sahnede söylemişlerdi ve orijinal kaydı herkes bekliyordu. X ise kardeşlerin Happines Continuess adlı konser filminin bitiminde çalmıştı. İşte şimdi stüdyo kayıtları ile bu iki şarkı.

Jonas Brothers
Nick Jonas
Joe Jonas
Kevin Jonas
Five More Minutes
X
Benzer İçerikler
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Jonas Kardeşler'den 2 yeni şarkı Kapalı kaldığımız bugünlerde üretmeye devam eden sanatçıları Jonas Kardeşler de katıldı.
15.05.2020
Lifestyle Paylaşılan mutluluklar: Yıldızlar ve anneleri! En sevdiğimiz yıldızların anneleri ile paylaştıkları mutluluklara bir göz atmaya ne dersiniz?
08.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020