All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 28.01.2021 Halsey'den beklenmedik haber Merve Girgin

Halsey, sosyal medya hesabından verdiği haberle herkesi şaşırtmayı başardı.

Şarkıcı Halsey, dün sürpriz bir haberle herkesi çok şaşırttı. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla hamile olduğunu tüm dünya ile paylaştı. 26 yaşındaki şarkıcının, geçtiğimiz ekim ayında yazar ve yapımcı Alev Aydın ile birlikte olduğu konuşulmuştu. Halsey paylaştığı fotoğraflarla açıkça bebeğinin babasının Alev Aydın olduğunu belirtmedi ama onu fotoğraflara etiketlemesi bu ihtimali güçlendirmiş oldu. Paylaşımın altına gelen “Seni seviyorum!!! Ve bu küçük insanı daha şimdiden çok seviyorum” yorumu ise Halsey ile Aydın’ın beraber bir bebek beklediklerini netleştirmiş oldu.  

halsey
Benzer İçerikler
Ünlüler Halsey'den beklenmedik haber Halsey, sosyal medya hesabından verdiği haberle herkesi şaşırtmayı başardı.
28.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021