All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 21.07.2020 Hailey Bieber’ın yeni projesi ne? Bağlan Keskin

23 yaşındaki model Hollywood’da görüldü!

Hailey Bieber geçtiğimiz gün Hollywood Goya Stüdyolarında oldukça fazla vakit geçirdi. Aynı stüdyolarda şarkıcı Miguel’in de olması acaba bir zamanların hızlı modelinin müzik piyasasına mı atılacağı oldu. Hailey acaba klip kızı mı olacak yoksa ufukta görünen bir düet mi? 23 yaşındaki Bieber beyaz crop top’ı, oversize mor ceketi ve mini denim şortu ile de yine ne kadar stil sahibi olduğunu gösterdi.            

Hailey Bieber
Benzer İçerikler
Lifestyle Justin’in tasarımıyla Crocs Justin Bieber tasarımı klasik Crocs Clogs modeline bayıldık.
08.10.2020
Ünlüler Hailey Bieber’ın yeni projesi ne? 23 yaşındaki model Hollywood’da görüldü!
21.07.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020