All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Hadid & Williams'tan tenis maçı Dilruba Karaköse

Pandemi için düzenlenen yardımlarda şimdi sırada heyecanlı bir tenis maçı var.

Dünya çapında pandemi kapsamında bağış toplamak adına pek çok aktivite organize ediliyor. Bu sayede Hollywood dünyası ünlüleri, modeller ve sporcular, farklı etkinlikler doğrultusunda hem biraz umut kaynağı oluyor hem de ihtiyaç sahiplerine desteklerini gösteriyorlar. Facebook Gaming'de yayınlanacak olan Mario Tennis Aces turnuvası da bunlardan biri. IMG tarafından düzenlenen turnuvada, tenis şampiyonları model ve ünlülere karşı yarışacak. 3 Mayıs Pazar günü yayınlanacak bölümde ise Gigi Hadid ve Serena Williams karşı karşıya gelecek. Hadid ve Williams'a ek olarak, yarışmada Hailey Bieber,  Naomi Osaka, Karlie Kloss ve Maria Sharapova gibi isimler de yer alacak. Turnuva kapsamında her isim, seçtiği bir hayır kurumuna 25.000 dolar bağışta bulunacak ve turnuvanın galibi hayır kurumlarına 1 milyon dolarlık ek bağış kazanacak.

Gigi Hadid
Serena Williams
Facebook Gaming
Tenis
Benzer İçerikler
Moda Givenchy ile yıldızlar bir arada Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.
29.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021