All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Hadid & Williams'tan tenis maçı Dilruba Karaköse

Pandemi için düzenlenen yardımlarda şimdi sırada heyecanlı bir tenis maçı var.

Dünya çapında pandemi kapsamında bağış toplamak adına pek çok aktivite organize ediliyor. Bu sayede Hollywood dünyası ünlüleri, modeller ve sporcular, farklı etkinlikler doğrultusunda hem biraz umut kaynağı oluyor hem de ihtiyaç sahiplerine desteklerini gösteriyorlar. Facebook Gaming'de yayınlanacak olan Mario Tennis Aces turnuvası da bunlardan biri. IMG tarafından düzenlenen turnuvada, tenis şampiyonları model ve ünlülere karşı yarışacak. 3 Mayıs Pazar günü yayınlanacak bölümde ise Gigi Hadid ve Serena Williams karşı karşıya gelecek. Hadid ve Williams'a ek olarak, yarışmada Hailey Bieber,  Naomi Osaka, Karlie Kloss ve Maria Sharapova gibi isimler de yer alacak. Turnuva kapsamında her isim, seçtiği bir hayır kurumuna 25.000 dolar bağışta bulunacak ve turnuvanın galibi hayır kurumlarına 1 milyon dolarlık ek bağış kazanacak.

Gigi Hadid
Serena Williams
Facebook Gaming
Tenis
Benzer İçerikler
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Moda Bella Hadid’in yeni yıl tercihi Michael Kors 2020 Holiday kampanyasında Bella Hadid bir yıldız gibi parladı.
13.11.2020
Moda Williams ile güçlü adımlar Stuart Weitzman, kış sezonunu markanın yüzü Serena Williams ile karşılıyor.Williams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımla
11.11.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020