All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Hadid & Williams'tan tenis maçı Dilruba Karaköse

Pandemi için düzenlenen yardımlarda şimdi sırada heyecanlı bir tenis maçı var.

Dünya çapında pandemi kapsamında bağış toplamak adına pek çok aktivite organize ediliyor. Bu sayede Hollywood dünyası ünlüleri, modeller ve sporcular, farklı etkinlikler doğrultusunda hem biraz umut kaynağı oluyor hem de ihtiyaç sahiplerine desteklerini gösteriyorlar. Facebook Gaming'de yayınlanacak olan Mario Tennis Aces turnuvası da bunlardan biri. IMG tarafından düzenlenen turnuvada, tenis şampiyonları model ve ünlülere karşı yarışacak. 3 Mayıs Pazar günü yayınlanacak bölümde ise Gigi Hadid ve Serena Williams karşı karşıya gelecek. Hadid ve Williams'a ek olarak, yarışmada Hailey Bieber,  Naomi Osaka, Karlie Kloss ve Maria Sharapova gibi isimler de yer alacak. Turnuva kapsamında her isim, seçtiği bir hayır kurumuna 25.000 dolar bağışta bulunacak ve turnuvanın galibi hayır kurumlarına 1 milyon dolarlık ek bağış kazanacak.

Gigi Hadid
Serena Williams
Facebook Gaming
Tenis
Benzer İçerikler
Moda 90’ların sevilen aksesuarı geri dönüyor! Saçlarımızı toplayarak yaptığımız fıskiye topuzların başrol oyuncusu mandal tokalar, bu yaz sezonunda vazgeçilmez aksesuarınız olacak.
22.05.2020
Moda Serena ve Stuart’dan heyecanlı haber Serena Williams moda öncüsü kimliğini güçlendiriyor.
06.05.2020
Ünlüler Hadid & Williams'tan tenis maçı Pandemi için düzenlenen yardımlarda şimdi sırada heyecanlı bir tenis maçı var.
01.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Lizzo ve moda Lizzo müzik piyasasını olduğu kadar moda dünyasını da ele geçiriyor.
21.05.2020
Ünlüler Resim yapmanın huzuru Hepimiz gündemin gerginliğini unutmak için yeni deneyimlere başvuruyoruz. Peki yıldızlar neler yapıyor?
21.05.2020
Ünlüler Katy Perry’den bir ilk! Ünlü şarkıcı Katy Perry, geçtiğimiz Pazar akşamı gerçekleşen American Idol finalinde yepyeni bir teknoloji kullanarak sanal bir sahnede yeni single’ı Daisies’i seslendirdi.
20.05.2020