All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 16.06.2020 Gossip Girl'e mi dönüyor? Bağlan Keskin

Ed Westwick’in Instagram’ından yaptığı XOXO açıklaması herkesi şaşırttı!

Gossip Girl’ü hepimiz biliyoruz, HBO’nun yayınlayacağı devam serisini ise heyecanla bekliyoruz. Orijinal serinin karakterlerinin de diziye dahil olacağını duyduğumuzdan beri büyük bir heyecan içinde bekliyoruz üstelik. Bütün bunların üstüne dizinin Chuck Bass’ı Ed Westwick, Instagram hesabından “Sürprizim var” diyerek XOXO mesajı verdi. “XOXO” Gossip Girl ile bütünleşmiş bir tabir. Tabii ki herkes yeni Gossip Girl’ün ekibine dahil olduğun düşündü ama bu postun arkasında Ed Westwick’in tasarladığı maskeler vardı. Bağış toplamak maske tasarlayan ve maskelerinin üzerine “XOXO” yazdıran 32 yaşındaki oyuncu hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için tepki topladı. Üzerine de böyle bir dönemde buna dikkat etmelerini yanlış bulduğunu söyledi. Ed Westwick şöhretini Gossip Girl’deki performansına borçlu ve dizinin finalinde kimliği açıklanan Gossip Girl’ün kim olduğunu hala bilmediğini söylemişti. Dizi ile özdeşleşmiş bir tabiri kullanmak ise çok ironik.                    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ed Westwick (@edwestwick) on

 

Galeri
ED-WESTWICK
GOSSIP-GIRL
DİZİ
Benzer İçerikler
Ünlüler Gossip Girl'e mi dönüyor? Ed Westwick’in Instagram’ından yaptığı XOXO açıklaması herkesi şaşırttı!
16.06.2020
Güzellik Her an her yerde spor! Sporu hayatımıza dahil etmek artık çok daha kolay. Sosyal medya bu noktada büyük bir görev görürken, The Squat Girl’ün yaratıcısı Doris Hofer spora dair bilinmesi gerekenleri anlatıyor.
10.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020