All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Gigi ve Zayn'dan sürpriz haber Bağlan Keskin

Süper model Gigi Hadid’in hamile olduğu ortaya çıktı.

Bir ayrılıp bir barıştığı eski sevgilisi Zayn Malik ile yeniden birlikte olan Gigi Hadid’in hamile olduğu haberi bütün gündemimimizi bir anda değiştirdi. Çocuk bekleyen genç çift interneti ele geçirdi ve ardından komplo teorileri oluşmaya başladı. 25 yaşındaki süper modelin 20 haftalık hamile olduğu ortaya çıktıktan sonra geçtiğimiz günlerde kutladığı doğum günündeki ayrıntılar çılgın hayranlarının kafasını karıştırdı.

23 Nisan, Hadid’in doğum günü ve bunu ailesi ile kutladığını biliyoruz. Ancak bu doğum günü partisi aynı zamanda bir cinsiyet açıklama partisi olabilir miydi? Şimdi bu sonuca nereden geldiklerini söyleyelim hemen. Gigi’nin elinde tuttuğu 25 yaş balonlarının birinin ipi mavi diğerinin ise pembe renk. Sonraki karelerde ise Gigi mavi ipli balonu tutuyor. Yani Gigi Hadid ve Zayn Malik’in bebeklerinin erkek olduğunu söyleyebilir miyiz? Ya da süper modelin ikizlere hamile olduğunu ve birinin kız diğerinin erkek olduğunu düşünebilir miyiz?            

Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020