All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Gigi ve Zayn'dan sürpriz haber Bağlan Keskin

Süper model Gigi Hadid’in hamile olduğu ortaya çıktı.

Bir ayrılıp bir barıştığı eski sevgilisi Zayn Malik ile yeniden birlikte olan Gigi Hadid’in hamile olduğu haberi bütün gündemimimizi bir anda değiştirdi. Çocuk bekleyen genç çift interneti ele geçirdi ve ardından komplo teorileri oluşmaya başladı. 25 yaşındaki süper modelin 20 haftalık hamile olduğu ortaya çıktıktan sonra geçtiğimiz günlerde kutladığı doğum günündeki ayrıntılar çılgın hayranlarının kafasını karıştırdı.

23 Nisan, Hadid’in doğum günü ve bunu ailesi ile kutladığını biliyoruz. Ancak bu doğum günü partisi aynı zamanda bir cinsiyet açıklama partisi olabilir miydi? Şimdi bu sonuca nereden geldiklerini söyleyelim hemen. Gigi’nin elinde tuttuğu 25 yaş balonlarının birinin ipi mavi diğerinin ise pembe renk. Sonraki karelerde ise Gigi mavi ipli balonu tutuyor. Yani Gigi Hadid ve Zayn Malik’in bebeklerinin erkek olduğunu söyleyebilir miyiz? Ya da süper modelin ikizlere hamile olduğunu ve birinin kız diğerinin erkek olduğunu düşünebilir miyiz?            

Son Eklenenler
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020