All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Emma Roberts'a tebrik yağıyor Merve Girgin

Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.

Emma Robers bu sıralar çok tatlı bir heyecan içinde. Kendisi anne olmak için gün sayıyor. Oyuncu, geçen yıl mart ayından beri Tron: Legacy  ve Pan filmlerinden tanıdığımız oyuncu Garrett Hedlund ile birlikte. Yaz başından beri hamilelik söylentileri çıkmış olsa da haberleri kendileri hiç onaylamadı. Fakat paylaşımları ile haberleri doğruladılar. Emma Roberts sosyal medya hesabından bir erkek çocuk beklediklerini duyuran bir paylaşımda bulundu. İkilinin de ilk çocukları olacak. Beyaz straplez elbisesi ve uzun sarı saçları ile çok mutlu görünen Roberts, “ben ve en sevdiğim iki erkek” diyerek paylaştı. Halası Julia Roberts’da “sizi seviyorum” diyerek yeğenini kutladı. Lea Michele, Kristen Chenoweth, Busy Philipps, Jamie Spears, Sarah Paulson, Rumer Willis ve pek çok ünlü isim çifti tebrik etti.  

Emma Roberts
Garret Hedlund
Benzer İçerikler
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Güzellik Makyajsız güzellik Yıldızlar evde kaldığı süreci ciltlerini dinlendirerek geçiriyor.
25.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Seda Bakan ile renk yolculuğu! Ünlü oyuncu Seda Bakan ile yeni projelerini ve anneliği onun renkli kişiliği ile birlikte size anlatıyoruz. Siz de bu eğlenceye ortak olun!
07.11.2020
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020