All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 23.07.2020 Demi Lovato evleniyor! Bağlan Keskin

27 yaşındaki şarkıcı Instagram’dan nişanlandığını duyurdu.

Ünlülerle ilgili bütün haberleri artık Instagram’dan öğreniyoruz. 27 yaşındaki şarkıcı Demi Lovato da Instagram’dan nişanlandığını duyurdu. Karantinadan önce sevgili olduğu Max Ehrich ile evliliğe adım atan şarkıcı duygusal bir mesajla da ne kadar mutlu olduğunu söyledi. Max Ehrich kim derseniz eğer, uzun yıllar ülkemizde de yayınlanan Yalan Rüzgarı adlı dizide oynayan 29 yaşındaki oyuncu, Demi’nin geçirdiği kötü zamanları ona unutturacak gibi görünüyor. 

Demi Lovato
Max Ehrich
Yalan Rüzgarı
Benzer İçerikler
Ünlüler Demi Lovato evleniyor! 27 yaşındaki şarkıcı Instagram’dan nişanlandığını duyurdu.
23.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020