All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 28.08.2020 Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri Merve Girgin

33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.

Gossip Girl dizisinde uzun bacakları, sarı parlak saçları ve her daim şık olması ile hatırladığımız Serena van der Woodsen’a can veren güzel oyuncu Blake Lively, gerçek hayatta da en az canlandırdığı karakter kadar şık bir kadın.  Kırmızı halıdaki tavrı ve duruşu ile doğal görünmeyi her zaman başarıyor. Yüksek moda markaları ise yıldızı giydirmek için adeta yarışıyor. Blake Lively’ nin kırmızı halıda başarılı olmasının en önemli nedenlerinden biri klasik, şık, parıltılı, sade, elegant vb. her türlü stili kendine yakıştırmayı başarması. Ryan Reynolds ile evliliğinden üçüncü çocuğunu kucağına alan yıldız, hamile stiliyle de şık olunabileceğini çok kez gösterdi. 33. Yaşını kutlayan oyuncunun en iyi kırmızı halı stillerine gelin bakalım.

Blake Lively
kırmızı halı
stil
Benzer İçerikler
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Ünlüler Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri 33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.
28.08.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Seda Bakan ile renk yolculuğu! Ünlü oyuncu Seda Bakan ile yeni projelerini ve anneliği onun renkli kişiliği ile birlikte size anlatıyoruz. Siz de bu eğlenceye ortak olun!
07.11.2020
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020