All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 04.05.2020 Biraz iyi haber gerek Dilruba Karaköse

Başarılı oyuncu John Krasinski, karantina günlerinde yaşanılan kasvetli havayı biraz olsun dağıtabilmek adına YouTube kanalında sadece iyi haberlere yer veriyor.

The Office dizisinin hayranları zaten çok uzun zamandır John Krasinski’yi tanıyor ve işinde nasıl harikalar yarattığına şahit oluyor. Jim Halpert karakterine 9 sezon boyunca hayat veren Krasinski, oyunculuğun yanı sıra A Quiet Place isimli filmle hem senarist hem de yönetmen olarak neler yapabileceğini de gözler önüne sermişti 2018 yılında. Hatta filmin ikincisi de vizyona girmek için gün sayıyordu ancak virüs salgını dolayısıyla rafa kaldırıldı.

Karantina süreciyle birlikte ise John Krasinski yaşadığımız gergin günlere “Some Good News” isimli YouTube kanalıyla adeta meydan okuyor. Sadece iyi haberlere yer verdiği bu kanalda çok önemli yıldızları da ağırlamayı ihmal etmiyor. Steve Carell, Jonas Brothers, Stanley Tucci ve Oprah Winfrey bunlardan sadece bir kaçı. Özellikle her bölümde sağlık çalışanlarına teşekkürü es geçmeyen Krasinski, bu dönemde en önemli ve belki de zor şeyi, insanları biraz olsun mutlu etmeyi başarıyor.

 

John Krasinski
Some Good News
YouTube
Benzer İçerikler
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle William ve Kate belgeseli Prens William ve Kate Middleton için yepyeni bir belsegel geliyor. Adı da William & Kate: Too Good to be True?
03.06.2020
Ünlüler Biraz iyi haber gerek Başarılı oyuncu John Krasinski, karantina günlerinde yaşanılan kasvetli havayı biraz olsun dağıtabilmek adına YouTube kanalında sadece iyi haberlere yer veriyor.
04.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020