All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Billie Eilish’in korku dolu günleri Yunus Başaran

Billie Eilish’in saplantılı bir hayranı bir haftada yedi kez evine geldi

Grammy ödüllü 18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish Los Angeles’ta ailesi ile kaldığı evde çılgın bir hayranının zorbalığına uğradı. 24 yaşındaki Prenell Rousseau ilk kez geçtiğimiz hafta Eilish’in evine geldi. Güvenlik kamerasına bakarak, ısrarla zili çaldı. Megafona Billie Eilish’in burada yaşayıp yaşamadığını soran çılgın hayranı istediği cevabı alamayınca kapının önünde oturup kitap okumaya başladı. Arada sırada kendi kendine konuşan Prenell’e Billie’nin babası gitmesini söyledi ama onu dinlemedi. Güvenlik görevlileri ile uzaklaştırılan Prenell gece de gelip kapının önünde kamp kurdu. Ertesi gün de kapıyı zorlamaya çalıştı. Toplamda bir hafta içinde yedi kez Billie Eilish’in evine gelen Prenell hakkında uzaklaştırma kararı alındı. Billie ve ailesi ile iletişime geçmesi yasaklandı. Mahkemeleri ise 1 Haziran’da başlayacak.                                                                       

Billie Eilish
Hayran
Benzer İçerikler
Lifestyle Eilish'in belgeseli geliyor Billie Eilish, hayatını ve müzik kariyerini konu alan belgeselini paylaşmaya hazırlanıyıor.
04.02.2021
Lifestyle Billie Eilish'in kitabı çıkıyor. Genç yıldız, kendi adını taşıyan bir kitap çıkarmaya hazırlanıyor.
14.01.2021
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021