All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Billie Eilish’in korku dolu günleri Yunus Başaran

Billie Eilish’in saplantılı bir hayranı bir haftada yedi kez evine geldi

Grammy ödüllü 18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish Los Angeles’ta ailesi ile kaldığı evde çılgın bir hayranının zorbalığına uğradı. 24 yaşındaki Prenell Rousseau ilk kez geçtiğimiz hafta Eilish’in evine geldi. Güvenlik kamerasına bakarak, ısrarla zili çaldı. Megafona Billie Eilish’in burada yaşayıp yaşamadığını soran çılgın hayranı istediği cevabı alamayınca kapının önünde oturup kitap okumaya başladı. Arada sırada kendi kendine konuşan Prenell’e Billie’nin babası gitmesini söyledi ama onu dinlemedi. Güvenlik görevlileri ile uzaklaştırılan Prenell gece de gelip kapının önünde kamp kurdu. Ertesi gün de kapıyı zorlamaya çalıştı. Toplamda bir hafta içinde yedi kez Billie Eilish’in evine gelen Prenell hakkında uzaklaştırma kararı alındı. Billie ve ailesi ile iletişime geçmesi yasaklandı. Mahkemeleri ise 1 Haziran’da başlayacak.                                                                       

Billie Eilish
Hayran
Benzer İçerikler
Moda Kırmızı halı şıklığı 27'si düzenlenen Billboard Müzik Ödülleri töreninde Billie Eilish'ten Sia'ya kadar birçok isim dikkat çekici görünümlerle törene katıldı. Peki kimler adını gecenin en şıkları arasına yazdırdı?
16.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020