All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Billie Eilish’in korku dolu günleri Yunus Başaran

Billie Eilish’in saplantılı bir hayranı bir haftada yedi kez evine geldi

Grammy ödüllü 18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish Los Angeles’ta ailesi ile kaldığı evde çılgın bir hayranının zorbalığına uğradı. 24 yaşındaki Prenell Rousseau ilk kez geçtiğimiz hafta Eilish’in evine geldi. Güvenlik kamerasına bakarak, ısrarla zili çaldı. Megafona Billie Eilish’in burada yaşayıp yaşamadığını soran çılgın hayranı istediği cevabı alamayınca kapının önünde oturup kitap okumaya başladı. Arada sırada kendi kendine konuşan Prenell’e Billie’nin babası gitmesini söyledi ama onu dinlemedi. Güvenlik görevlileri ile uzaklaştırılan Prenell gece de gelip kapının önünde kamp kurdu. Ertesi gün de kapıyı zorlamaya çalıştı. Toplamda bir hafta içinde yedi kez Billie Eilish’in evine gelen Prenell hakkında uzaklaştırma kararı alındı. Billie ve ailesi ile iletişime geçmesi yasaklandı. Mahkemeleri ise 1 Haziran’da başlayacak.                                                                       

Billie Eilish
Hayran
Benzer İçerikler
Lifestyle Çağdaş sanatçı ve pop yıldızı Takashi Murakami ile Billie Eilish arasındaki kıskandıran bağa yakından bakalım.
16.05.2020
Ünlüler Billie Eilish’in korku dolu günleri Billie Eilish’in saplantılı bir hayranı bir haftada yedi kez evine geldi
13.05.2020
Lifestyle Paylaşılan mutluluklar: Yıldızlar ve anneleri! En sevdiğimiz yıldızların anneleri ile paylaştıkları mutluluklara bir göz atmaya ne dersiniz?
08.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medyada 13 Reasons Why oyuncuları Instagram'da neler yapıyorlar?
05.06.2020
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Ünlüler Yine sarışın oldu Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.
01.06.2020