All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Billie Eilish’in korku dolu günleri Yunus Başaran

Billie Eilish’in saplantılı bir hayranı bir haftada yedi kez evine geldi

Grammy ödüllü 18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish Los Angeles’ta ailesi ile kaldığı evde çılgın bir hayranının zorbalığına uğradı. 24 yaşındaki Prenell Rousseau ilk kez geçtiğimiz hafta Eilish’in evine geldi. Güvenlik kamerasına bakarak, ısrarla zili çaldı. Megafona Billie Eilish’in burada yaşayıp yaşamadığını soran çılgın hayranı istediği cevabı alamayınca kapının önünde oturup kitap okumaya başladı. Arada sırada kendi kendine konuşan Prenell’e Billie’nin babası gitmesini söyledi ama onu dinlemedi. Güvenlik görevlileri ile uzaklaştırılan Prenell gece de gelip kapının önünde kamp kurdu. Ertesi gün de kapıyı zorlamaya çalıştı. Toplamda bir hafta içinde yedi kez Billie Eilish’in evine gelen Prenell hakkında uzaklaştırma kararı alındı. Billie ve ailesi ile iletişime geçmesi yasaklandı. Mahkemeleri ise 1 Haziran’da başlayacak.                                                                       

Billie Eilish
Hayran
Benzer İçerikler
Lifestyle Billie’den yeni çalışma Z jenerasyonunun çıkardığı en önemli isimlerden Billie Eilish, yeni çalışması “my future”u yayınlıyor.
27.07.2020
Lifestyle Çağdaş sanatçı ve pop yıldızı Takashi Murakami ile Billie Eilish arasındaki kıskandıran bağa yakından bakalım.
16.05.2020
Ünlüler Billie Eilish’in korku dolu günleri Billie Eilish’in saplantılı bir hayranı bir haftada yedi kez evine geldi
13.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020