All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Bebeklerinin adı; ‘X Æ A-12 Musk’ Abdullah Yazıc

Teknoloji mühendisi ve girişimci Elon Musk ile müzisyen Grimes’in bir bebeği oldu.

Gigi Hadid, Katherine Schwarzenegger ve Lea Michele gibi ünlüler içinde bulunduğumuz karantina döneminde hamile olduklarını duyururken bazıları da bebeğini kucağına aldı bile.

Geçtiğimiz sene Met Gala’da birlikteliklerini duyuran teknoloji mühendisi Elon Musk ve müzisyen Grimes, yine bu sene Met Gala’nın olacağı gün bebeklerini dünyaya getirdiler.

Twitter’dan “Bebeğin ve annenin durumu iyi.” mesajını yayınlayan Elon Musk bebeğin adının  ‘X Æ A-12’ olduğunu söyledi. Milyonlarca kullanıcı isimle ilgili mizah dolu paylaşımlar yaptı. Başarılı girişimcinin şaka yapıp yapmadığını bilmesek de bir erkek çocukları olduğu kesin olarak doğrulandı.

Grimes geçtiğimiz aylarda hamileliğini bir dizi fotoğraf serisiyle duyurmuştu. Elon Musk, bebek X Æ A-12 Musk’ın ilk fotoğraflarını Instagram filtresiyle birlikte paylaştı.

ELON-MUSK
GRIMES
Benzer İçerikler
Ünlüler Bebeklerinin adı; ‘X Æ A-12 Musk’ Teknoloji mühendisi ve girişimci Elon Musk ile müzisyen Grimes’in bir bebeği oldu.
06.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020