All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Bebeklerinin adı; ‘X Æ A-12 Musk’ Abdullah Yazıc

Teknoloji mühendisi ve girişimci Elon Musk ile müzisyen Grimes’in bir bebeği oldu.

Gigi Hadid, Katherine Schwarzenegger ve Lea Michele gibi ünlüler içinde bulunduğumuz karantina döneminde hamile olduklarını duyururken bazıları da bebeğini kucağına aldı bile.

Geçtiğimiz sene Met Gala’da birlikteliklerini duyuran teknoloji mühendisi Elon Musk ve müzisyen Grimes, yine bu sene Met Gala’nın olacağı gün bebeklerini dünyaya getirdiler.

Twitter’dan “Bebeğin ve annenin durumu iyi.” mesajını yayınlayan Elon Musk bebeğin adının  ‘X Æ A-12’ olduğunu söyledi. Milyonlarca kullanıcı isimle ilgili mizah dolu paylaşımlar yaptı. Başarılı girişimcinin şaka yapıp yapmadığını bilmesek de bir erkek çocukları olduğu kesin olarak doğrulandı.

Grimes geçtiğimiz aylarda hamileliğini bir dizi fotoğraf serisiyle duyurmuştu. Elon Musk, bebek X Æ A-12 Musk’ın ilk fotoğraflarını Instagram filtresiyle birlikte paylaştı.

ELON-MUSK
GRIMES
Benzer İçerikler
Ünlüler Bebeklerinin adı; ‘X Æ A-12 Musk’ Teknoloji mühendisi ve girişimci Elon Musk ile müzisyen Grimes’in bir bebeği oldu.
06.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020
Ünlüler Adele’in karnaval stili Yeni görünümüyle Adele, hem sesi hem de stili ile ön plana çıkıyor.
15.09.2020