All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Bebeklerinin adı; ‘X Æ A-12 Musk’ Abdullah Yazıc

Teknoloji mühendisi ve girişimci Elon Musk ile müzisyen Grimes’in bir bebeği oldu.

Gigi Hadid, Katherine Schwarzenegger ve Lea Michele gibi ünlüler içinde bulunduğumuz karantina döneminde hamile olduklarını duyururken bazıları da bebeğini kucağına aldı bile.

Geçtiğimiz sene Met Gala’da birlikteliklerini duyuran teknoloji mühendisi Elon Musk ve müzisyen Grimes, yine bu sene Met Gala’nın olacağı gün bebeklerini dünyaya getirdiler.

Twitter’dan “Bebeğin ve annenin durumu iyi.” mesajını yayınlayan Elon Musk bebeğin adının  ‘X Æ A-12’ olduğunu söyledi. Milyonlarca kullanıcı isimle ilgili mizah dolu paylaşımlar yaptı. Başarılı girişimcinin şaka yapıp yapmadığını bilmesek de bir erkek çocukları olduğu kesin olarak doğrulandı.

Grimes geçtiğimiz aylarda hamileliğini bir dizi fotoğraf serisiyle duyurmuştu. Elon Musk, bebek X Æ A-12 Musk’ın ilk fotoğraflarını Instagram filtresiyle birlikte paylaştı.

ELON-MUSK
GRIMES
Benzer İçerikler
Ünlüler Bebeklerinin adı; ‘X Æ A-12 Musk’ Teknoloji mühendisi ve girişimci Elon Musk ile müzisyen Grimes’in bir bebeği oldu.
06.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medyada 13 Reasons Why oyuncuları Instagram'da neler yapıyorlar?
05.06.2020
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Ünlüler Yine sarışın oldu Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.
01.06.2020