All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Aslında kim oynayacaktı? Debora Zakuto

Çok sevilen diziler popüler karakterleri için aslında hangi oyuncuların düşünüldüğünü duyunca çok şaşıracaksınız.

Monica’dan Rachel olur mu?

Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi olduğunu düşünülen Friends’te aslında Courteney Cox’un Rachel rölü için düşünüldüğünü biliyor muydunuz? Ancak Courteney, Monica rolüne kendisini daha çok uygun bulmuş ve çok da iyi olmuş.

Bir başka Friends karmaşası

Sizi bilmem ama benim en sevdiğim Friends karakteri Phoebe. Dizi yapım aşamasındayken Ellen DeGeneres bu karakter için düşünülmüş. Ancak Lisa Kudrow canımız Phoebe olmuş. Ellen da komik olabilirdi ama kesinlikle aynı şekilde olmazdı.

Skandal!

Skandal dizisinin ikonik karakteri Olivia Pope için projenin içinde olan pek çok insanın favorisi Connie Britton’mış. Ancak dizinin yaratıcısı Shonda Rhimes, Olivia karakterini siyahi bir oyuncunun oynaması gerektiğini söylemiş ve böylece aşırı aktivist bir işe imza atmışlar. İyi ki de öyle olmuş.

Esmer Serena Van Der Woodsen mı?

Rumer Willis’in cast yapılırken ilk Serena Van Der Woodsen olduğunu biliyor muydunuz? Belki de dizi çekimleri için saçlarını sarıya boyatırdı çünkü Gossip Girl’de Serena karakterinin en önemli olaylarından biri o mükemmel hacimli, kimi zaman yağlı sarı saçları. Şükür ki cast direktörleri daha az bilinen bir oyuncu ile çalışmak istemiş ve biz de Blaks Lively’mize kavuşmuşuz.

Bir Olsen kardeşten ejderhaların annesine

Elizabeth Olsen Game of Thrones’un Khaleesi’si, ejderhaların annesi Daenerys Targaryen karakteri için seçmelere katılmış. Ancak Emilia Clarke rolü kapmış.           

TV
Dizi
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020