All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 25.12.2020 Ariana Grande nişanlandı Merve Girgin

Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.

Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Ariana Grande, geçtiğimiz günlerde tüm dedikodulara son noktayı koydu. Bir süredir beraber olduğu Dalton Gomez ile birlikteliğini bir üst seviyeye taşıyan yıldız, Instagram hesabından nişanlandığını duyurdu. 

Polaroid fotoğraflar eşliğinde nişanlandığını ilan eden Grande, daha önce Saturday Night Live’dan tanıdımız Pete Davidson ile nişanlanmış, fakat aniden ayrılma kararı almıştı. Geçen Ocak’tan beri beraber olduğu Dalton Gomez ile birlikteliğini Mayıs ayında duyuran şarkıcı, ilk defa Justin Bieber ile düet yaptığı Stuck With U’nun müzik videosunda erkek arkadaşı ile görüntülenmişti. 

ariana-grande
Benzer İçerikler
Moda Zamansızlığın tarifi La Grande Classique de Longines, geçmişteki mirasından beslenerek zamanın sınırlarını yeniden çiziyor.
18.03.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021