All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 25.12.2020 Ariana Grande nişanlandı Merve Girgin

Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.

Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Ariana Grande, geçtiğimiz günlerde tüm dedikodulara son noktayı koydu. Bir süredir beraber olduğu Dalton Gomez ile birlikteliğini bir üst seviyeye taşıyan yıldız, Instagram hesabından nişanlandığını duyurdu. 

Polaroid fotoğraflar eşliğinde nişanlandığını ilan eden Grande, daha önce Saturday Night Live’dan tanıdımız Pete Davidson ile nişanlanmış, fakat aniden ayrılma kararı almıştı. Geçen Ocak’tan beri beraber olduğu Dalton Gomez ile birlikteliğini Mayıs ayında duyuran şarkıcı, ilk defa Justin Bieber ile düet yaptığı Stuck With U’nun müzik videosunda erkek arkadaşı ile görüntülenmişti. 

ariana-grande
Benzer İçerikler
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle MTV VMA 2020 performansları MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı
02.09.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020