All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Adele’in karnaval stili Merve Girgin

Yeni görünümüyle Adele, hem sesi hem de stili ile ön plana çıkıyor.

Ünlü İngiliz şarkıcı Adele pandemi ve albüm hazırlıkları derken uzun süredir ortalarda görünmüyordu.Hayranları ondan yeni şarkı beklerken, Adele yepyeni bir insan olarak karşımıza çıktı. Göz önünde olduğu süreçte vücuduyla hep barışık olduğunu belirten şarkıcı, karantina sürecini kilo vermek ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeye adadığını belirtti. Bu süreçte verdiği kilolarla ilgi odağı olurken, stiliyle de ön plana çıkmaya başladı. Drake’ in doğum gününde giydiği siyah elbise ve Beyonce’nin klibini izlerken tercih ettiği trend bluz derken şimdi de karnaval stiliyle karşımızda. Londra’da gerçekleştirilen The Notting Hill karnavalına katılan Adele, Jamaika bayrağı desenli bikini üstü ve karnaval ruhuna uygun kuş tüyleri tercih etti. Adele fanları, bu görünümüne bayılırken, bir kesim ise bu görüntüsünün siyahi kültüre yapılan bir saygısızlık olduğunu belirtti. Adele’ in Bantu düğümü olarak tanımlanan Afrika’ya özgü saç stilini yapması ve Jamaika bayrağı desenli bikini giymesi pek doğru bulunmadı. Fakat Tottenham’da büyüyen sanatçı, bu kültüre oldukça aşina. Bu nedenle çok fazla hayranı şarkıcıyı yalnız bırakmadı ve yeni stile bayıldıklarını belirtti.

Adele
Karnaval
Benzer İçerikler
Ünlüler Adele’in karnaval stili Yeni görünümüyle Adele, hem sesi hem de stili ile ön plana çıkıyor.
15.09.2020
Ünlüler Yeni yaş, yeni Adele Karantinada doğum gününü kutlayan Adele bir süredir konuşulan fiziksel değişimi ile yine dikkatleri üzerine çekti.
06.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020