All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 18.03.2021 Zamansızlığın tarifi Salih Devrim

La Grande Classique de Longines, geçmişteki mirasından beslenerek zamanın sınırlarını yeniden çiziyor.

Uzun yıllardır saat dünyasında başarıyla adından bahsettiren La Grande Classique de Longines, bu başarısını günümüze de taşıyor. Klasik ruhu ve zamanın ötesindeki tarzı, koleksiyonu çok kısa sürede öne çıkarmayı başarıyor. Özgün değerin önemini bilen kadınlar ve erkekler için tasarlanan bu seri, bugün çok çeşitli modelleriyle saat tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Koleksiyon yıllar içinde zenginleşse de orijinal özelliklerinden ve özgün tasarımlarından hiçbir zaman ödün vermiyor. Çelik kasalı, bazen pırlantalı, bazen de sarı veya pembe PVD ile tasarlanan bu koleksiyondaki modeller, her türlü bileğe ve tarza uygun altı farklı boyutta sunuluyor. Farklı kadran seçenekleri sunan koleksiyona: sedef beyazı, siyah, mavi, kahverengi ve gümüş gibi birçok farklı renkler eşlik ediyor. Kanatlı kum saati markasıyla özdeşleşmiş bir koleksiyon olan La Grande Classique de Longines, Longines’in günümüzde zarafetle eş anlamlı hale gelmiş köklü uzmanlığını gözler önüne seriyor.

La Grande Classique de Longines
Benzer İçerikler
Moda Zamansızlığın tarifi La Grande Classique de Longines, geçmişteki mirasından beslenerek zamanın sınırlarını yeniden çiziyor.
18.03.2021
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021