All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.11.2020 Zamana yeni yorum Dilara Yılmaz

Seyahat sanatını deri ürünlerine yansıtarak moda sahnesinin önemli oyuncularından biri olan Louis Vuitton, yeni Trunk Table Clock ile saat tutkunlarının gönlünü çalacak.

Lüks dendiğinde akla gelen ilk aksesuarlardan biri saattir. Özellikleri, kullanılan materyaller, işçiliğiyle dikkat çeken saatlere yeni bir yorum ünlü Fransız modaevi Louis Vuitton’dan geliyor. Louis Vuitton’un saat işçiliği ve seyahat sanatı birleşiminin mükemmel bir yansıması olan Trunk Table Clock günümüzün en arzu edilen nesneleri arasında haklı yerini alıyor. Tambour Moon Dual Time bir saat ile aynı yüksek standartlarda üretilen saat, dış tarafının Monogram Eclipse kanvas ile kaplandığı, iç kısmının ise mikrofiberle sarmalandığı özel yapım trunk içerisinde sergileniyor. Louis Vuitton ikonik sembollerinin ve renkli bayrakların süslediği kadranıyla dikkat çeken masa saati, seyahat tutkunları için vazgeçilmez olan çift saat dilim göstergesine sahip.18.yüzyıl donanma kronometrelerinden ilhamla tasarlanan, 80 mm çapındaki çelik kasası ile trunk masa saati, modaevinin geleneksel yüksek zanaatkarlık anlayışını tamamıyla aktarıyor. Zamana karşı tutkusu olan saat tutkunlarının masalarında yerini alacak yeni nesil saat diyebileceğimiz Trunk Table Clock, Louis Vuitton’un zamansız mirasını yansıtıyor.

Louis Vuitton
saat
Table Trunk Clock
Benzer İçerikler
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar-Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.
12.01.2021
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021