All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.11.2020 Zamana yeni yorum Dilara Yılmaz

Seyahat sanatını deri ürünlerine yansıtarak moda sahnesinin önemli oyuncularından biri olan Louis Vuitton, yeni Trunk Table Clock ile saat tutkunlarının gönlünü çalacak.

Lüks dendiğinde akla gelen ilk aksesuarlardan biri saattir. Özellikleri, kullanılan materyaller, işçiliğiyle dikkat çeken saatlere yeni bir yorum ünlü Fransız modaevi Louis Vuitton’dan geliyor. Louis Vuitton’un saat işçiliği ve seyahat sanatı birleşiminin mükemmel bir yansıması olan Trunk Table Clock günümüzün en arzu edilen nesneleri arasında haklı yerini alıyor. Tambour Moon Dual Time bir saat ile aynı yüksek standartlarda üretilen saat, dış tarafının Monogram Eclipse kanvas ile kaplandığı, iç kısmının ise mikrofiberle sarmalandığı özel yapım trunk içerisinde sergileniyor. Louis Vuitton ikonik sembollerinin ve renkli bayrakların süslediği kadranıyla dikkat çeken masa saati, seyahat tutkunları için vazgeçilmez olan çift saat dilim göstergesine sahip.18.yüzyıl donanma kronometrelerinden ilhamla tasarlanan, 80 mm çapındaki çelik kasası ile trunk masa saati, modaevinin geleneksel yüksek zanaatkarlık anlayışını tamamıyla aktarıyor. Zamana karşı tutkusu olan saat tutkunlarının masalarında yerini alacak yeni nesil saat diyebileceğimiz Trunk Table Clock, Louis Vuitton’un zamansız mirasını yansıtıyor.

Louis Vuitton
saat
Table Trunk Clock
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021