All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.12.2020 Yeni yıl şıklığı Onur Özcan

Modern, cesur ve dikkat çekici görünümleriyle hafızalara kazınan The Latest Thing ürünleri ile yeni yıla şık bir başlangıç yapabilirsiniz. Sizin seçiminiz hangisi?

Bu sene pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıllardaki gibi büyük kutlamalarla yeni yılı karşılayamayacağız. Çoğumuzun planı evlerimizde sevdiklerimizle daha sıcak bir yılbaşı gecesi geçirmek. Konseptimiz evde yılbaşı olunca yeni yıl ruhuna gölge düşeceğini zannetmeyin. Kuracağınız şık bir yeni yıl sofrası ve tercih edeceğiniz şık giysiler 2020’nin tüm sıkıntılarını unutmanıza yardımcı olacaktır. Yeni yıl ruhunu yaşatmak için ihtiyacınız olan tek şey onu kalplerinizde hissetmek.

The Latest Thing yılbaşı gecesine gerekli özeni gösterebileceğiniz şık ve dikkat çekici tasarımları ile bizlere birbirinden özel alternatifler sunuyor. Hazırlanan tasarımlar çekiciliğinizi vurgulayarak cool bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. The Latest Thing’in geniş ürün yelpazesine ve ürünlerle ilgili detaylara thelatestthing.co sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

The Latest Thing
Moda
Yılbaşı
Benzer İçerikler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
Moda Yılbaşına özel ayrıcalıklar Yılın en güzel dönemine özel fırsatlar sunan Beymen, sevdiklerinize verebileceğiniz pek çok hediye seçeneği sunuyor.
31.12.2020
Moda Koza'nın kazananları açıklandı Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşti.
25.12.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021