All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.12.2020 Yeni yıl hediyeleri Desa'dan Onur Özcan

Yeni hediyeleri için özel tasarımları üst düzey kaliteyle birleştiren Desa, şık hediye seçimleri arasında vazgeçilmezler arasında.

Bu sene yeni yılı diğer yıllardan farklı olarak karşılayacağız. Ne yazık ki pandemi sebebiyle sevdiklerimize sarılarak onlara yeni yıl hediyelerini verme şansımız yok. Desa tüm mesafelere rağmen sevdiklerimize onların yanında olduğumuzu hissettirebilmemiz için markanın resmi sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, seçtiğimiz hediyelere yeni yıl notu ekleyebilmemizi sağlıyor. Eldivenlerden airpods kılıflarına, ayakkabılardan çantalara sayısız şık seçeneğin bulunduğu sitede seçim yaparken oldukça keyif alacaksınız. Sunulan tasarımlar ise üst düzey kalite, şıklık ve konforu bir araya getirmek amacıyla hazırlandı. Yalnızca aksesuarların değil, aynı zamanda giyim ürünlerinin de yer aldığı alternatifler bu yeni yılda sevdiklerimiz için unutulmaz hediyeler arasında yer alacak.

Desa
Benzer İçerikler
Moda Kadınlara anlamlı destek 8 Mart Kadınlar Günü'nde kadınların iş hayatındaki konumu güçlendirmek ve destekte bulunmak ister misiniz?
05.03.2021
Moda Yeni yıl hediyeleri Desa'dan Yeni hediyeleri için özel tasarımları üst düzey kaliteyle birleştiren Desa, şık hediye seçimleri arasında vazgeçilmezler arasında.
16.12.2020
Moda Desa’nın aşık edecek detayları 2020 İlkbahar-Yaz sezon kampanyalarını yayınlayan markalara ülkemizden de eklenenler oluyor. Karşınızda Desa.
18.03.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021