All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.12.2020 Yeni yıl hediyeleri Desa'dan Onur Özcan

Yeni hediyeleri için özel tasarımları üst düzey kaliteyle birleştiren Desa, şık hediye seçimleri arasında vazgeçilmezler arasında.

Bu sene yeni yılı diğer yıllardan farklı olarak karşılayacağız. Ne yazık ki pandemi sebebiyle sevdiklerimize sarılarak onlara yeni yıl hediyelerini verme şansımız yok. Desa tüm mesafelere rağmen sevdiklerimize onların yanında olduğumuzu hissettirebilmemiz için markanın resmi sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, seçtiğimiz hediyelere yeni yıl notu ekleyebilmemizi sağlıyor. Eldivenlerden airpods kılıflarına, ayakkabılardan çantalara sayısız şık seçeneğin bulunduğu sitede seçim yaparken oldukça keyif alacaksınız. Sunulan tasarımlar ise üst düzey kalite, şıklık ve konforu bir araya getirmek amacıyla hazırlandı. Yalnızca aksesuarların değil, aynı zamanda giyim ürünlerinin de yer aldığı alternatifler bu yeni yılda sevdiklerimiz için unutulmaz hediyeler arasında yer alacak.

Desa
Benzer İçerikler
Moda Yeni yıl hediyeleri Desa'dan Yeni hediyeleri için özel tasarımları üst düzey kaliteyle birleştiren Desa, şık hediye seçimleri arasında vazgeçilmezler arasında.
16.12.2020
Moda Desa’nın aşık edecek detayları 2020 İlkbahar-Yaz sezon kampanyalarını yayınlayan markalara ülkemizden de eklenenler oluyor. Karşınızda Desa.
18.03.2020
Son Eklenenler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021