All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.05.2020 Yeni #WFH stili: Gömlek All Magazine

Dökümlü gömlekler evde konforlu stilin yükselen gözdesi.

Vaktimizin çoğunu evde geçirdiğimiz bir ay daha sona ermeye hazırlanırken mevsim değişiklikleriyle birlikte ev gardırobumuz da çeşitleniyor. Eşofman takımları ve taytlar ile başlayan konforlu kombinler havaların ısınmasıyla birlikte yerini yeni seçeneklere bırakıyor. Dökümlü uzun ‘erkek arkadaş’ gömlekleri de dikkat çekici seçenekler arasında. İlham kaynağımız ise ikonik filmler…

Audrey Hepburn’un Tiffany’de Kahvaltı’sından Julia Roberts’ın Özel bir Kadın’ına, Angelina Jolie’nin Bay ve Bayan Smith’inden Sienna Miller’ın Alfies’ine birçok filmde karışımıza çıkan bu zamansız parça hem şık bir görünüme sahip hem de konforlu. İster altına tayt ister sortla giyebileceğiniz gömlekler Zoom’daki ofis toplantılarında size resmi bir görünüm katarken ev işlerinin peşinden koşarken konfor sağlıyor.

Son zamanlarda sosyal medyada Perneille Teisbaek, Debora Brosa gibi minimalist stile sahip ikonların #WFH kombinlerinde de varlığını göstererek erkek gömlekleri bu sezon ipek, keten, pamuklu kumaşlarda ve birçok farklı renk seçeneğiyle raflardaki yerini alıyor.

GOMLEK
TREND
WFH
Benzer İçerikler
Moda Yeni #WFH stili: Gömlek Dökümlü gömlekler evde konforlu stilin yükselen gözdesi.
25.05.2020
Son Eklenenler
Moda Emmy Ödülleri'nde kim, ne giydi? Emmy ödülleri bildiğiniz gibi...
21.09.2020
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
Moda Raf Simons’tan yeni haber Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?
21.09.2020