All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.05.2020 Yeni #WFH stili: Gömlek All Magazine

Dökümlü gömlekler evde konforlu stilin yükselen gözdesi.

Vaktimizin çoğunu evde geçirdiğimiz bir ay daha sona ermeye hazırlanırken mevsim değişiklikleriyle birlikte ev gardırobumuz da çeşitleniyor. Eşofman takımları ve taytlar ile başlayan konforlu kombinler havaların ısınmasıyla birlikte yerini yeni seçeneklere bırakıyor. Dökümlü uzun ‘erkek arkadaş’ gömlekleri de dikkat çekici seçenekler arasında. İlham kaynağımız ise ikonik filmler…

Audrey Hepburn’un Tiffany’de Kahvaltı’sından Julia Roberts’ın Özel bir Kadın’ına, Angelina Jolie’nin Bay ve Bayan Smith’inden Sienna Miller’ın Alfies’ine birçok filmde karışımıza çıkan bu zamansız parça hem şık bir görünüme sahip hem de konforlu. İster altına tayt ister sortla giyebileceğiniz gömlekler Zoom’daki ofis toplantılarında size resmi bir görünüm katarken ev işlerinin peşinden koşarken konfor sağlıyor.

Son zamanlarda sosyal medyada Perneille Teisbaek, Debora Brosa gibi minimalist stile sahip ikonların #WFH kombinlerinde de varlığını göstererek erkek gömlekleri bu sezon ipek, keten, pamuklu kumaşlarda ve birçok farklı renk seçeneğiyle raflardaki yerini alıyor.

GOMLEK
TREND
WFH
Benzer İçerikler
Moda Yeni #WFH stili: Gömlek Dökümlü gömlekler evde konforlu stilin yükselen gözdesi.
25.05.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020