All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.09.2020 Yeni sezonun güçlü kadın profili Merve Girgin

Beymen Collection Sonbahar-Kış sezonu, kendine güvenen kadınları eşsiz bir koleksiyon ile buluşturuyor.

Beymen Collection, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunda kadınların güçlü yanlarını savunan zamansız bir koleksiyonu beğeniye sunuldu. Zarif ve feminen tasarımların ön plana çıktığı sezonda, yalın silüetler ve sade tasarımlar görmek mümkün. Açık gri, lacivert ve nude tonların oldukça çok kullanıldığı kıyafetler hayatın her anına uygun, özgün seçenekler sunuyor. Feminen ve maskülenin iç içe geçtiği birliktelikler ise kadının güçlü yapısını vurguluyor.  

Sonbahara atıfta bulunan turuncu tonlardaki fırça desenli ipek bluz ve sofistike bir görünüm vadeden saten etekler, favori parçalarınız olmaya aday. Maskülen kargo pantolonlar ve militer cep detaylı gömlekler şehrin modern ruhuna göndermede bulunuyor. “Winter White” adı verilen seri, gri ve beyaz tonların hâkim olduğu kıyafetler ile kış aylarına ışıltı katacak. “Weekend” serisinde bulunan sweat takımları, kapüşonlu ceketler ise koleksiyondaki konforlu ve şık alternatifler. Dış giyimde kullanılan siyah, lacivert ve beyaz tonlar sezonun zamansız parçaları olarak göze çarpıyor. Sunduğu çeşitli tarz seçenekleriyle Beymen Collection 2020-21 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, kendinizi daha özgür ve yaratıcı ifade etmenize yardımcı olacak.  

Beymen Collection
Beymen
Sonbahar-Kış
Benzer İçerikler
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
Moda Yeni sezonun güçlü kadın profili Beymen Collection Sonbahar-Kış sezonu, kendine güvenen kadınları eşsiz bir koleksiyon ile buluşturuyor.
11.09.2020
Moda Size her yer tatil beldesi 2020 İlkbahar-Yaz sezonunu ortalamışken marine detaylı tasarımlarıyla Beymen Club’a yakından bakalım.
24.07.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020