All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.05.2020 Yazın silüeti: Keten Zekiye Karadağ

Konfor peşinde koşanların hayat kurtaran materyali.

Evlerimizde vakit geçirdiğimiz bu günlerde eğlenceli ve verimli aktivitelerin bir sınırının olmadığını görüyoruz.  Yoga yapıyor, belgesel izliyor, online eğitimlere katılıyor, hayal günlüğü oluşturuyoruz. Bugünden uzaklaşmak istediğimizde de fotoğraf arşivlerine dalıp geçmişteki o ana gidiyoruz. Peki şimdi birlikte geçmiş yaza gitmeye ne dersiniz ?

Keten, yaz hissi veren nadir parçalardan biri. Kanepelerinizde tatil havası yaratmak keten eşyalarla mümkün. Özellikle keten karışımlarında en iyi görünüme sahip dört parça; keten gömlek, keten pantolon, keten şort ve keten elbiseler.

Kombinlenmesinin en kolay olduğunu düşündüğümüz dört keten ürünü görmek için sayfayı incelemeye devam edebilirsiniz.

Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020