All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.06.2020 Yazın neşeli habercisi Dilruba Karaköse

Hasır çantalar, renkli versiyonları ya da hareketli detaylarıyla her türlü kıyafete neşe katma garantili...

Eskiden daha çok plaj eşyalarını taşımak için kullanılan hasır çantalar, artık gündelik hayatın da bir parçası. Bu değişikliğin kaynağı ise dünyaca ünlü markaların hasır detaylarını çok daha fazla sınırlarına dahil etmesi aslında. Üstelik her geçen gün çeşitliliği artarken, şehir yaşamına da yaz dokunuşu armağan ediyor bir nevi. Farklı farklı boyut seçenekleriyle ister yine plaj rutininizin bir parçası olabileceği gibi, daha mini versiyonlarıyla her türlü kombine de uyum sağlamayı başarıyor.

Hasır
Hasır Çanta
Moda
Street Style
Benzer İçerikler
Moda Boyner ve Cansu bir arada Boyner Style Tips’in ilk konuğu Cansu Akın...
09.06.2020
Moda Yazın neşeli habercisi Hasır çantalar, renkli versiyonları ya da hareketli detaylarıyla her türlü kıyafete neşe katma garantili...
08.06.2020
ALL Men Harry Styles’ın çarpıcı stili Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.
05.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020