All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.06.2020 Yaza özel mücevher trendleri All Magazine

2020 Yaz sezonuna damgasını vuran mücevher tasarımlara yerel dokunuşlar.

Sıcak yaz aylarının gelmesiyle birlikte genellikle küpe ve kolye satışlarında ciddi bir artış dikkat çeker. Balıkçı yaka kazaklar ya da kabanlarla kullanmakta zorluk çektiğimiz eğlenceli parçalar yeniden gündeme gelerek uçuşan yaz elbiseleriyle muhteşem bir uyum sağlar. Özellikle de “statement piece” olarak adlandırdığımız iddialı parçalar… Mart ayından beri vaktimizin çoğunu evlerimizde geçiriyor olmamız ise 2020 Yaz sezonunda bu durumu pek de değiştirmiyor. Hatta Zoom, Google Meeting üstünden birçok iş toplantısını gerçekleştirmemiz bu ilgiyi arttırıyor bile diyebiliriz. Ekranda şık bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar sezonun öne çıkan mücevher tasarımlarından yardım alıyor.

Balmain’den Gucci’ye, Moschino’dan Fendi’ye dünyaca ünlü markalar 2020 Yaz koleksiyonlarında birbirinden farklı mücevher tasarımlarına yer veriyor. Sezonunun öne çıkan trendleri arasında ise hayvan figürlü kolyeler, statement choker’lar, çengelli iğne ve kalem gibi günlük objeler formlar, büyük boy halka küpeler, göz alıcı renklerde taşlar ile incilerin yer aldığı detaylar dikkat çekiyor. Yerel değerlerin daha da önem kazandığı bugünlerde bu trendlerin öne çıktığı markaları sizler için listeledik.

AKSESUAR
MUCEVHER
TREND
Benzer İçerikler
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Moda Çok amaçlı çantalar Gündelik mücadeleniz sırasında size kolaylık sağlayacak çok amaçlı çantalar, gizli silahınız olacak.
29.06.2020
Moda Midyenin büyüsü Bir midye kabuğunun arsından dünyaya bakmak...
26.06.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021