All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.08.2020 Yaratıcılığın geri dönüşümü Salih Devrim

Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.

Chinatown Market ve Allbirds, dönüşümün ve yaratıcılığın yansımasını sunmak için dikkat çekici bir işbirliğinde güçlerini birleştiriyor. Projenin tasarımsal kahramanı Nicole McLaughlin ise çalışmalarına başladı. Daha önce Puma, Prada gibi markalarla yolları kesişen McLaughlin etki yaratacak iş birliği için altı özel parça hazırlıyor. Hazırlanacak altı özel koleksiyon açık arttırma ile satılması planlanıyor. Elde edilecek gelirlerinin yüzde yüzü The Okra Projesi ve Sunrise Hareketine aktarılacak. Açık arttırmayı 7 Ağustos saat 10’da Allbirds'ın IGTV hesabından takip edebilirsiniz. Gelişmeler ve koleksiyonun diğer tasarımları için buraya tıklayarak takipte kalabilirsiniz.

Allbirds
Nicole McLaughlin
Benzer İçerikler
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020
Son Eklenenler
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020