All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.06.2020 Yalıkavak Marina’nın daimi konuğu Yunus Başaran

Bodrum Yalıkavak Marina, Beymen mağazasının açılmasıyla canlanmaya devam ediyor.

Yazın geldiği Yalıkavak Marina’nın açılmasıyla belli olur. Bu yaz içinde bulunduğumuz Koronavirüs pandemisi sebebiyle açılışlar gecikmiş olsa da normalleşme süreci sebebiyle bir biri ardına gelen haberler umut aşılıyor. Bodrum’un moda merkezi haline gelen Yalıkavak Marina, daimi konuklarından Beymen’in mağazasının da açılmasıyla canlanmaya devam ediyor. 10 Haziran Çarşamba günü misafirlerine kapılarını açan Beymen Bodrum Yalıkavak Marina, sezona merhaba derken kendi markaları Beymen Collection ve Academia’nın yanı sıra Balenciaga, Balmain, Brunello Cucinelli, Etro, Dolce&Gabbana, Emilio Pucci, Off White ve Versace gibi dünyaca ünlü moda evlerinin kadın ve erkek yaz koleksiyonlarını aynı çatı altında moda severlerle buluşturmaya devam ediyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında her gün 10:00-01:00 saatleri arasında hizmet verecek olan Beymen Bodrum Yalıkavak Marina’ya yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

Beymen
Bodrum
Yalıkavak
Marina
Benzer İçerikler
Alışveriş Alışverişte yeni dönem Beymen, pandemi döneminde müşterilerine güvenli ve kolay alışveriş yapma ayrıcalığı sunuyor.
12.11.2020
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
Moda Yeni sezonun güçlü kadın profili Beymen Collection Sonbahar-Kış sezonu, kendine güvenen kadınları eşsiz bir koleksiyon ile buluşturuyor.
11.09.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020