All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.06.2020 Yalıkavak Marina’nın daimi konuğu Yunus Başaran

Bodrum Yalıkavak Marina, Beymen mağazasının açılmasıyla canlanmaya devam ediyor.

Yazın geldiği Yalıkavak Marina’nın açılmasıyla belli olur. Bu yaz içinde bulunduğumuz Koronavirüs pandemisi sebebiyle açılışlar gecikmiş olsa da normalleşme süreci sebebiyle bir biri ardına gelen haberler umut aşılıyor. Bodrum’un moda merkezi haline gelen Yalıkavak Marina, daimi konuklarından Beymen’in mağazasının da açılmasıyla canlanmaya devam ediyor. 10 Haziran Çarşamba günü misafirlerine kapılarını açan Beymen Bodrum Yalıkavak Marina, sezona merhaba derken kendi markaları Beymen Collection ve Academia’nın yanı sıra Balenciaga, Balmain, Brunello Cucinelli, Etro, Dolce&Gabbana, Emilio Pucci, Off White ve Versace gibi dünyaca ünlü moda evlerinin kadın ve erkek yaz koleksiyonlarını aynı çatı altında moda severlerle buluşturmaya devam ediyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında her gün 10:00-01:00 saatleri arasında hizmet verecek olan Beymen Bodrum Yalıkavak Marina’ya yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

Beymen
Bodrum
Yalıkavak
Marina
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins, Bodrum'da The Bodrum EDITION’ın yenilenen Beach Club’ın 21 metrekarelik özel bir pop-up mağaza sizleri bekliyor.
14.06.2020
Moda Yalıkavak Marina’nın daimi konuğu Bodrum Yalıkavak Marina, Beymen mağazasının açılmasıyla canlanmaya devam ediyor.
12.06.2020
Moda Dior Bodrum’a geliyor Dior’un her yaz önemli tatil lokasyonlarında açtığı mağazalarına bir yenisi ekleniyor. Üstelik bu mağazalarına ve lokasyonlarına özel olarak oluşturduğu Dioriviera koleksiyonuyla da seyahat düşleri kurdurmaya devam ediyor.
21.05.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020