All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 20.04.2020 Yakalar oversize olursa Dilruba Karaköse

Gömlek ya da bluzlar, giderek daha da büyüyen yaka detaylarıyla dolapların yeni kurtarıcı parçası rolünde…

Hangimiz bir kere dahi olsa Zoom ya da herhangi bir uygulama dahilinde toplantı yapmadık bu süreçte? Evden çalışma sürecinde toplantılar hız kesmezken, en dikkat edilmesi gereken noktalarda biri de kendimizi iyi hissedeceğimiz kıyafetler giymek… O zaman mutlaka oversize yakalara yer açmanız gerek. Zira toplantılarda hem profesyonel bir görünüm sunarken, sezonun da önemli trendleri arasında öne çıkıyor. Ganni, Chanel, Miu Miu ve Loewe gibi markalar çoktan koleksiyonlarına dahil etmiş durumdalar bu ilgi çeken detayı. Kazak ya da ceketlerle kolaylıkla kombinleyebilir, takıp çıkarılabilir versiyonlarıyla işi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Galeri
Yaka
Moda
Sokak Stili
Benzer İçerikler
Moda Şimdi piknik zamanı! Havaların ısınmasıyla dışarıda vakit geçirme isteği artıyor. Doğanın içinde yeşilliklerde yapacağınız güzel bir piknik için ilham alacağınız görünümler…
28.05.2020
Alışveriş Eskinin popüler duruşu Polo yaka trikolarla nostaljik havayı yakalamaya ne dersiniz? Bahar sezonunun nostaljik trendine bir şans verme zamanı!
01.05.2020
Moda Yakalar oversize olursa Gömlek ya da bluzlar, giderek daha da büyüyen yaka detaylarıyla dolapların yeni kurtarıcı parçası rolünde…
20.04.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020