All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 20.04.2020 Yakalar oversize olursa Dilruba Karaköse

Gömlek ya da bluzlar, giderek daha da büyüyen yaka detaylarıyla dolapların yeni kurtarıcı parçası rolünde…

Hangimiz bir kere dahi olsa Zoom ya da herhangi bir uygulama dahilinde toplantı yapmadık bu süreçte? Evden çalışma sürecinde toplantılar hız kesmezken, en dikkat edilmesi gereken noktalarda biri de kendimizi iyi hissedeceğimiz kıyafetler giymek… O zaman mutlaka oversize yakalara yer açmanız gerek. Zira toplantılarda hem profesyonel bir görünüm sunarken, sezonun da önemli trendleri arasında öne çıkıyor. Ganni, Chanel, Miu Miu ve Loewe gibi markalar çoktan koleksiyonlarına dahil etmiş durumdalar bu ilgi çeken detayı. Kazak ya da ceketlerle kolaylıkla kombinleyebilir, takıp çıkarılabilir versiyonlarıyla işi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Galeri
Yaka
Moda
Sokak Stili
Benzer İçerikler
Moda Mikro yerine XXL dönemi Elbette zevkten zevke farklılık gösterse de oversize çanta kullanmayı tercih edenlerin sayısı hiç de az değil.
29.06.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Moda Şimdi piknik zamanı! Havaların ısınmasıyla dışarıda vakit geçirme isteği artıyor. Doğanın içinde yeşilliklerde yapacağınız güzel bir piknik için ilham alacağınız görünümler…
28.05.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020