All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.11.2020 Williams ile güçlü adımlar Merve Girgin

Stuart Weitzman, kış sezonunu markanın yüzü Serena Williams ile karşılıyor.Williams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımla

Ünlü tenis oyuncusu Serena Wiliams, Stuart Weitzman’ın marka elçisi olarak kameralar karşısına geçiyor. Lüks ayakkabı markası Stuart Weitzman’ın Sonbahar-Kış sezonu için hazırlanan koleksiyonunda yer alan Amerikalı tenisçi kampanyanın yüzü olarak boy gösteriyor. Geçtiğimiz mayıs ayında marka ile çalışmaya başlayacağını belirten Williams, marka ile özdeşleşen diz üstü çizmeleriyle kampanyada yer aldı. “Be Your Element” adı verilen kampanya, seksi ve zamansız tasarımlara yer veriyor. Pozitif duyguları ve iyimserlik algısını ayakkabılarıyla ulaştırmak isteyen marka, bunu kendini mutlu ederek ya da ışıltı ile parlayarak sağlayabilirsiniz diyor.  

serena-williams
Benzer İçerikler
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Moda Williams ile güçlü adımlar Stuart Weitzman, kış sezonunu markanın yüzü Serena Williams ile karşılıyor.Williams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımla
11.11.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
Son Eklenenler
Moda Romantik şıklık Kış sezonuna özel tasarımlarıyla dikkat çeken Zum, her stile uygun görünümleriyle sizi romantik bir şıklığa davet ediyor.
02.12.2020
Moda Jacquemus pembesi Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.
02.12.2020
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020