All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.11.2020 Williams ile güçlü adımlar Merve Girgin

Stuart Weitzman, kış sezonunu markanın yüzü Serena Williams ile karşılıyor.Williams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımla

Ünlü tenis oyuncusu Serena Wiliams, Stuart Weitzman’ın marka elçisi olarak kameralar karşısına geçiyor. Lüks ayakkabı markası Stuart Weitzman’ın Sonbahar-Kış sezonu için hazırlanan koleksiyonunda yer alan Amerikalı tenisçi kampanyanın yüzü olarak boy gösteriyor. Geçtiğimiz mayıs ayında marka ile çalışmaya başlayacağını belirten Williams, marka ile özdeşleşen diz üstü çizmeleriyle kampanyada yer aldı. “Be Your Element” adı verilen kampanya, seksi ve zamansız tasarımlara yer veriyor. Pozitif duyguları ve iyimserlik algısını ayakkabılarıyla ulaştırmak isteyen marka, bunu kendini mutlu ederek ya da ışıltı ile parlayarak sağlayabilirsiniz diyor.  

serena-williams
Benzer İçerikler
Moda Givenchy ile yıldızlar bir arada Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.
29.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021