All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.06.2020 Viktoryen döneme modern dönüş Dilruba Karaköse

Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.

Bir noktada eskiye dönüş artık kaçınılmaz hale geldi desek yanılmış olmayız. Her ne kadar yeni fikirler ortaya konulsa da içinde mutlaka geçmişten izle taşıyor. Bu sene için de durum değişmezken, geri dönüş gerçekleştirdiğimiz yıllar çok yakın değil. Epey eskilere, 1830’ların Viktoryen ruhuna ayak uyduruyoruz. Tabii elbiselere birlikte… Üstelik sadece yüksek yakalar sayesinde bu havayı veriyor bizlere. Fırfırlar, balon kollar ve geniş kesimlerle modern bir hava yakalaması ise onu günümüze adapte etmeye yardımcı oluyor.

Elbise
Moda
Sokak Stili
Benzer İçerikler
Moda Tek renk tek parça Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.
01.07.2020
Moda Mikro yerine XXL dönemi Elbette zevkten zevke farklılık gösterse de oversize çanta kullanmayı tercih edenlerin sayısı hiç de az değil.
29.06.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Son Eklenenler
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
Moda Raf Simons’tan yeni haber Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?
21.09.2020
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020