All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.12.2020 Versace'den ayrılık haberi Merve Girgin

Versace'nin ikonik sneaker tasarımlarının yaratıcısından üzücü haber.

Bu ayın başında Yılın Ayakkabı Tasarımcısı seçilen Salehe Bembry, geçtiğimiz günlerde üzücü bir açıklama yaptı.  Versace’nin ayakkabı tasarımlarının yaratıcısı Bembry, Versace bünyesinden ayrılacağını duyurdu. Yıl sonunda anlaşması sona eren tasarımcının gelecek yıl için İtalyan modaevi ile yeni bir anlaşma imzalama niyetinin olmadığı ortaya çıktı. 

2017 yılında Versace ailesine katılan tasarımcı, geçtiğimiz sezonlarda başarılı ayakkabı tasarımları ile öne çıkmıştı. Squalo gibi akılda kalan silüetler kendisinin eseri. Hatta Jennifer Lopez’in tropik Versace elbisesi ile özdeşleşen yeşil yaprakları bu spor ayakkabıya taşımıştı. “Donatella Versace bana hayatımı değiştiren bir fırsat tanıdı ve Versace sesimi duyurmam için bana bir platform sundu” diyen tasarımcının 2021 yılında kendi markasını çıkarması bekleniyor.  

versace
Benzer İçerikler
Moda Versace'den ayrılık haberi Versace'nin ikonik sneaker tasarımlarının yaratıcısından üzücü haber.
25.12.2020
Ünlüler Yine sarışın oldu Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.
01.06.2020
Ünlüler Lizzo ve moda Lizzo müzik piyasasını olduğu kadar moda dünyasını da ele geçiriyor.
21.05.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021