All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri Merve Girgin

77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.

2020 Venedik Film Festivali, 77. yılında oldukça enteresan bir süreçte gerçekleşti. Uzun zamandır özlediğimiz kırmızı halı görünümleri, film prömiyerleri ve normali hatırlatan her şeyi ile bu etkinlik bize iyi geldi desek yanlış olmaz. Sıkı tedbirler altında gerçekleşen törende, maske ve mesafe kuralları ciddi  bir şekilde uygulandı. Ünlü isimler kırmızı halıda pozunu verirken, kenarda bekleyen kalabalık seyircilere izin verilmedi. 

Festivalde ödüller sahibini bulurken, kırmızı halı inanılmaz görünümlere sahne oldu.  Özelikle festivalde jüri başkanlığı yapan Cate Blanchett, kırmızı halının en beğenilen isimlerinden oldu. Sadece giydikleri ile konuşulmadı aslında. Daha önce kırmızı halıda giydiği kıyafetleri ya olduğu gibi ya da değiştirerek tekrar giymesiyle moda dünyasında büyük etki yarattı. 

venedik film festivali
cate blanchett
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Kültür-Sanat 39. İstanbul Film Festivali Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.
06.10.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021