All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri Merve Girgin

77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.

2020 Venedik Film Festivali, 77. yılında oldukça enteresan bir süreçte gerçekleşti. Uzun zamandır özlediğimiz kırmızı halı görünümleri, film prömiyerleri ve normali hatırlatan her şeyi ile bu etkinlik bize iyi geldi desek yanlış olmaz. Sıkı tedbirler altında gerçekleşen törende, maske ve mesafe kuralları ciddi  bir şekilde uygulandı. Ünlü isimler kırmızı halıda pozunu verirken, kenarda bekleyen kalabalık seyircilere izin verilmedi. 

Festivalde ödüller sahibini bulurken, kırmızı halı inanılmaz görünümlere sahne oldu.  Özelikle festivalde jüri başkanlığı yapan Cate Blanchett, kırmızı halının en beğenilen isimlerinden oldu. Sadece giydikleri ile konuşulmadı aslında. Daha önce kırmızı halıda giydiği kıyafetleri ya olduğu gibi ya da değiştirerek tekrar giymesiyle moda dünyasında büyük etki yarattı. 

venedik film festivali
cate blanchett
Benzer İçerikler
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri 77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.
15.09.2020
Ünlüler Venedik’te farkındalık yaratan hareket Cate Blanchett, kırmızı halı görünümleriyle Venedik Film Festivali’nde sürdürebilir modaya atıfta bulunuyor.
08.09.2020
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı Venedik Film Festivali, yeni bir çağın gölgesinde görkemli bir törenle kapılarını açıyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020