All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri Merve Girgin

77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.

2020 Venedik Film Festivali, 77. yılında oldukça enteresan bir süreçte gerçekleşti. Uzun zamandır özlediğimiz kırmızı halı görünümleri, film prömiyerleri ve normali hatırlatan her şeyi ile bu etkinlik bize iyi geldi desek yanlış olmaz. Sıkı tedbirler altında gerçekleşen törende, maske ve mesafe kuralları ciddi  bir şekilde uygulandı. Ünlü isimler kırmızı halıda pozunu verirken, kenarda bekleyen kalabalık seyircilere izin verilmedi. 

Festivalde ödüller sahibini bulurken, kırmızı halı inanılmaz görünümlere sahne oldu.  Özelikle festivalde jüri başkanlığı yapan Cate Blanchett, kırmızı halının en beğenilen isimlerinden oldu. Sadece giydikleri ile konuşulmadı aslında. Daha önce kırmızı halıda giydiği kıyafetleri ya olduğu gibi ya da değiştirerek tekrar giymesiyle moda dünyasında büyük etki yarattı. 

venedik film festivali
cate blanchett
Benzer İçerikler
Lifestyle Kadınların sesi Dünya Kadınlar Festivali İstanbul, WOW Vakfı ortaklığında bu kez dijital olarak düzenleniyor. Kadınların sesi bu sefer daha gür çıkacak!
23.02.2021
Lifestyle #ALLlovesValentine: Sevgililer Günü filmleri Sevgililer Günü'nde sizi romantik bir moda sokacak filmleri sıralıyoruz.
07.02.2021
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021