All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.09.2020 Venedik Film Festivali kırmızı halı Merve Girgin

Venedik Film Festivali, yeni bir çağın gölgesinde görkemli bir törenle kapılarını açıyor.

Geçirdiğimiz olağanüstü süreçten dolayı Cannnes, SXSW, Tribeca gibi birçok etkinlik, ödül töreni ve festival ertelenmiş veya tamamen iptal edilmişti. Her yıl düzenlenen dünyanın en uzun süren film festivali Venedik Film Festivali ise alınan sıkı tedbirler kapsamında gerçekleşti. Festivalin ihtişamı ve gösterişi geçen yılları andırsa da COVID-19 adlı yeni çağın izlerini görmek mümkün. Katı protokollerin uygulandığı festivalde maske giyimi zorunlu kılındı ve vücut ısıları gösterim öncesi kontrol edilirken koltuklar arası mesafe bırakıldı. Kırmızı halıda ise izleyicilere veya tezahürat eden kalabalıklara izin verilmedi.  

Venedik Film Festivali'nin şıklık geçidine sahne olan kırmızı halısında pek çok ünlü isim görmek mümkün. İlk gününde "Lacci" adındaki İtalyan yapımı filmin prömiyeri gerçekleşti.

Venedik Film Festivali
Cate Blanchett
Tilda Swinton
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Kültür-Sanat 39. İstanbul Film Festivali Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.
06.10.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021