All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.09.2020 Venedik Film Festivali kırmızı halı Merve Girgin

Venedik Film Festivali, yeni bir çağın gölgesinde görkemli bir törenle kapılarını açıyor.

Geçirdiğimiz olağanüstü süreçten dolayı Cannnes, SXSW, Tribeca gibi birçok etkinlik, ödül töreni ve festival ertelenmiş veya tamamen iptal edilmişti. Her yıl düzenlenen dünyanın en uzun süren film festivali Venedik Film Festivali ise alınan sıkı tedbirler kapsamında gerçekleşti. Festivalin ihtişamı ve gösterişi geçen yılları andırsa da COVID-19 adlı yeni çağın izlerini görmek mümkün. Katı protokollerin uygulandığı festivalde maske giyimi zorunlu kılındı ve vücut ısıları gösterim öncesi kontrol edilirken koltuklar arası mesafe bırakıldı. Kırmızı halıda ise izleyicilere veya tezahürat eden kalabalıklara izin verilmedi.  

Venedik Film Festivali'nin şıklık geçidine sahne olan kırmızı halısında pek çok ünlü isim görmek mümkün. İlk gününde "Lacci" adındaki İtalyan yapımı filmin prömiyeri gerçekleşti.

Venedik Film Festivali
Cate Blanchett
Tilda Swinton
Benzer İçerikler
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri 77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.
15.09.2020
Ünlüler Venedik’te farkındalık yaratan hareket Cate Blanchett, kırmızı halı görünümleriyle Venedik Film Festivali’nde sürdürebilir modaya atıfta bulunuyor.
08.09.2020
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı Venedik Film Festivali, yeni bir çağın gölgesinde görkemli bir törenle kapılarını açıyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020