All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Varla yok arası Yunus Başaran

2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.

Christian Louboutin’in “Nude bir ayakkabı bacağı giydirmez, tenin çıplaklığını devam ettirir. Adeta bir illüzyon gibi ayakkabı bacağın silueti ile bütünleşerek yok olur. Artık ayakkabı giyilmiyor, tüm bacak ayakkabıya dönüşüyordur. İşte ışıltı da tam bu noktada başlar.” sözleriyle vurgulanan markanın dünyasındaki“Nude” kavramı, sadece bir rengi temsil etmiyor. 2013 yılında beş renk ile lanse edilen Nude koleksiyonu, markanın çok seslilik olgusunun somut hali gibidir. Dediğimiz gibi “Nude” altında çok mesaj barındıran bir konsepttir. 

2020 İlkbahar-Yaz sezonunda genişleyen Nude koleksiyonu amacı ve mesajından şaşmadan sunulmaya devam ediyor. Beş modelden sekize çıkarken 2 yeni tamamen unisex model de bizleri selamlıyor. 27 Mayıs itibariyle dünya genelinde online olarak lanse edilecek Nude Koleksiyonu, Christian Louboutin’in Avrupa ve ABD online mağazalarında ve ayrıca Temmuz ayının ortalarında açılacak olan Rue Saint-Honoré, Paris’teki yeni butik mağazasında satışa sunulacak. 

Christian Louboutin
Nude
Louboutin
Nude koleksiyonu çıktı
Benzer İçerikler
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
20.01.2021
ALL Men Etro'dan cesur bir adım İkonik parçalar, geri dönüştürülmüş tasarımlar… Etro yeni sezonu ile moda dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor.
19.01.2021
ALL Men Aynaların yansıması: Fendi Aynaların ve neon ışıklarının gücünü arkasına alan Fendi, yeni koleksiyonu ile görücüye çıktı.
19.01.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021