All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 28.09.2020 Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Yunus Başaran

Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.

Calzedonia Group bünyesinde faaliyet gösteren, İtalyan işçiliği ve kalitesinin önemli temsilcisi Falconeri, 2019 yılının Aralık ayında Nişantaşı’nda, geçtiğimiz aylarda da İstinye Park’ta açtığı iki mağazasıyla azımsanmayacak derecede sevene sahip olmuştu. Türkiye giyim sektörüne hızlı bir giriş yapan İtalyan devi, şimdi ise Zorlu AVM’de üçüncü mağazasını hizmete açtı. 

Calzedonia Group Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Marco Temponi’nin “Falconeri markası olarak Türkiye gibi bir pazarda var olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2019 yılının sonunda açıldığımızdan bu yana markamız yükselen bir başarı grafiği çiziyor. Türkiye’de yatırımlarımıza devam edeceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz” sözleriyle heyecanını ve umudunu anlarken markanın pazarda önemli bir yer teşkil edeceğinin sinyallerini veriyor.

Falconeri
Calzedonia
Zorlu AVM
Benzer İçerikler
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Balenciaga artık Türkiye’de Arzu nesneleri listemizin her daim zirvesindeki Balenciaga, ülkemizdeki ilk mağazasını açtı...
05.06.2020
Moda Calzedonia Group çok heyecanlı Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.
29.05.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020