All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.11.2020 Tüm hava koşullarına karşı Vans Onur Özcan

Kaykay kültürü ve sokak ruhu denilince akla gelen ilk markalardan Vans, yeni ürünleri ile hava şartlarına meydan okuyor.

Adım adım kışa yaklaştığımız bu günlerde Vans, MTE Koleksiyonuna için özel olarak hazırladığı ürünlerden oluşan soğuğa ve zorlu hava şartlarına dayanıklı yeni koleksiyonunu tanıtıyor. Kış denilince hepimizin istediği temel şeylerden biri konfor ve sıcaklıktır. Kışlık botlar hem tarzları hem de ağırlıkları sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilmiyor. Bizlere konforlu bir kış vadeden bu koleksiyonda markanın ikonik bez kaykay ayakkabılar yerini her koşulda dayanıklılık sağlayan güçlü tasarımlara bırakıyor. Eğer siz de yaz kış sneaker giyenlerdenseniz bu koleksiyon sizin için hazırlandı. MTE Koleksiyonunda yer alan tasarımların en büyük özelliği ısı ve nem dengesini hassas bir şekilde korumaları. Dayanıklılık ve konfor iddiasıyla sunulan koleksiyonda tercih edilen materyaller bunu destekler nitelikte. MTE koleksiyonuna özel hazırlanan ultra dayanıklı ürünlere Vans mağazalarından ve buradan ulaşabilirsiniz.

Vans
Benzer İçerikler
Moda Tüm hava koşullarına karşı Vans Kaykay kültürü ve sokak ruhu denilince akla gelen ilk markalardan Vans, yeni ürünleri ile hava şartlarına meydan okuyor.
09.11.2020
Moda 13 yıl sonra yeniden Vans, The Simpsons ile ikinci yolculuğuna hazır olduğunu duyurdu.
04.08.2020
Moda Kenzo’dan gençlere Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.
10.06.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020