All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.11.2020 Timberland x Supreme ile kışa hazırız Onur Özcan

Timberland x Supreme iş birliğiyle hazırlanan su geçirmez botlar ile hem tarz hem de konforlu bir kış sizi bekliyor.

Amerikan devi Timberland, kaliteli ürünleriyle geniş bir kitleye hitap ediyor. Marka ikonik botları için sokak kültürü ve tarzı denilince akla gelen ilk markalardan olan Supreme ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. Rahat bir kış geçirmek isteyen herkesin tercihi olan ikonik Timberland botları, Supreme’nin dokunuşuyla karşımızda.

Siyah, taba ve bebe mavisi renk seçenekleriyle üretilen botların bilek kısmı için deri, bot yüzeyi için nubuk malzeme tercih edilmiş. Bu tasarımın en dikkat çekici özelliği ise seçilen renklerin dışında botun her iki çiftinin de dış kısmında ters bir şekilde yer alan büyük Supreme logosu. Ürünler,12 Kasım itibariyle Supreme resmi sitesi üzerinden satışa sunulacak.

Supreme
Timberland
Benzer İçerikler
Moda Timberland x Supreme ile kışa hazırız Timberland x Supreme iş birliğiyle hazırlanan su geçirmez botlar ile hem tarz hem de konforlu bir kış sizi bekliyor.
12.11.2020
Moda Çevre dostu şıklık Eko-inovatif bir bot serisi ile karşımıza çıkan Timberland, kış gardırobuna kolayca uyum sağlayacak.
06.10.2020
ALL Men Japon modasının sokak stiliyle buluşması Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmelerle gündeme gelen Supreme, bu kez şaşırtan bir isim ile bir araya geliyor.
16.09.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020