All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 30.06.2020 Tenis kulübü tadında Dilara Yılmaz

2020 yaz sezonunun yükselen trendi tenis etekleri sokak modasının vazgeçilmez parçası haline geldi. Sportif mini eteklerin sportif duruşu ilham panomuzu ele geçiriyor.

Athleisure trendiyle tam anlamıyla sokak modasının bir evrim geçirdiği şu günlerde her birimiz konforumuza öncelik vererek stilimizi oluşturuyoruz. Spor ayakkabılar, bisiklet taytları, eşofman üstleri, spor sutyenleri ve çorapları 2020 yaz sezonunda gardıroplarımızın temel parçası halini alıyor. Bu sportif trende bir yenisi daha ekleniyor. Kortların seksi parçası tenis etekleri artık yazın havalı parçası halini alıyor. İster polo yaka tişörtlerle ister body üstler ile kombinleyebileceğiniz tenis etekleriyle sokak modasının Serena Williams’ı olacaksınız. Influencer’ların kendi tarzlarına göre yorumladıkları tenis eteklerini sizin için derledik.

Galeri Daha fazlasını göster
Tenis etekleri
trend
etek
2020
yaz
Benzer İçerikler
Moda Tenis kulübü tadında 2020 yaz sezonunun yükselen trendi tenis etekleri sokak modasının vazgeçilmez parçası haline geldi. Sportif mini eteklerin sportif duruşu ilham panomuzu ele geçiriyor.
30.06.2020
Ünlüler Hadid & Williams'tan tenis maçı Pandemi için düzenlenen yardımlarda şimdi sırada heyecanlı bir tenis maçı var.
01.05.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021