All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.07.2020 Tek renk tek parça Dilara Yılmaz

Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.

Havaların ısınmasıyla günlük yaşamdaki giysi tercihlerimiz daha hafif, terletmeyen kumaşlar ve kalıplardan yana oldu. Tiril tiril elbiselerin gönlümüzü çaldığı bu zamanlarda gardırobunuzda mutlaka yer vermeniz gereken bir model var, bol kesim renkli elbiseler! Midi veya uzun boyda olan vücut hatlarını belli etmeyen bu elbiseler sıcak havalarda sizleri kurtaracak. Canlı renklerde tercih edeceğiniz bu elbiselerden sizin için seçtiklerimiz…

elbise
renk
trend
Benzer İçerikler
Moda Tek renk tek parça Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.
01.07.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Moda Şıklık garantili: Triko elbiseler Triko elbiselerin her mevsime uyumlu duruşu, onların sıkça tercih edilmesinin önünü açıyor.
11.06.2020
Son Eklenenler
Moda Beklenen işbirlik: H&M x Simone Rocha Her yıl yeni markalarla çalışa H&M, bu yıl İrlandalı tasarımcı Simone Rocha ile ortak bir koleksiyon sunuyor.
19.01.2021
Moda Anne Hathaway'in Dior seçimleri Anne Hathaway'in son zamanlardaki görünümleri göz kamaştırıyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021