All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.07.2020 Sweatshort'lar ile yaz konforu All Magazine

Bella Hadid ile birlikte eşofman şortlar yeniden gündemde.

Toplum ve bireysel sağlığı korumak adına mümkün olduğu kadar evlerimizde vakit geçirmeye çalıştığımız günler devam ediyor. Ancak ev gardırobumuz havaların ısınmasıyla birlikte şekil değiştirmeye başladı. Pandeminin ilk günlerinde vazgeçilmezimiz olan eşofman altları ile taytlar yerlerini sweatshort'lara bırakıyor. Hem cool bir görünüme sahip hem de gün içerisinde sonsuz konfor sağlayan bu parça yıldızların da günlük hayatlarında tercihleri. Geçtiğimiz günlerde New York sokaklarında Mayfair Athletics sweatshort ile atlet takımıyla dolaşan genç model her ne kadar spora gidiyormuş hissi verse de, aslında tek amacı cool bir görünüme sahip olmak. Son zamanlarda birçok influencer ile yıldızın tercihi olan Pangaia'nın farklı renk seçeneklerine sahip şortlarıyla başlayan bu akımın önümüzdeki günlerde Bella gibi isimler sayesinde daha da yayılması bekleniyor. Nike'tan GAP'e, H&M'den Oysho'ya birçok farklı markada karşımıza çıkan bu sweatshort'ları ister kısa kesim atletlerle isterseniz de bol tişörtle kombinleyerek bu yaz evde ya da sokakta konforlu bir stile sahip olabilirsiniz. 

Galeri
TREND
ŞORT
BELLA-HADID
SOKAK-MODASI
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Çantalar ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.
08.09.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020