All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 07.09.2020 Sürdürülebilir Tommy Jeans Salih Devrim

Tommy Hilfiger, sürdürülebilirlik anlayışına yeni bir proje ekliyor: Make It Possible!

Tommy Hilfiger, sürdürebilirlik misyonuna hız kesmeden devam ediyor. Sonbahar 2020 Tommy Jeans koleksiyonu ve %100 geri dönüştürülmüş tasarımlarıyla ‘’hiçbir şeyi boşa harcamayan ve kapılarını herkese açan’’ anlayışını bir kez daha vurguluyor. Yeni projesi olan Make It Possible (mümkün kıl) ile sürdürebilirlik yolunu genişletiyor.

Tommy Jeans 2020 koleksiyonunun çoğu ürünü, tekstildeki atıklara dikkat çekmek için kullanılan geri dönüşüm malzemeleriyle oluşturuldu. Hazır giyim sektöründen toplanan koton parçalar, geri dönüştürülmüş pet şişelerden elde edilen iplikler, yenilikçi yöntemle %100 geri dönüştürülmüş denim stilleriyle harmanlandı. Böylelikle Hilfiger, iklim değişikliği ve sınırlı doğal kaynaklar gibi oldukça önemli konuların altını çiziyor. 2030 yılına kadar ‘herkes için aynı fırsatlar ve herkes için moda’ hedefini gerçekleştirmeyi planlıyor.

Tommy Hilfiger
Tommy Jeans
sürdürebilir moda
Benzer İçerikler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
Moda Yılbaşına özel ayrıcalıklar Yılın en güzel dönemine özel fırsatlar sunan Beymen, sevdiklerinize verebileceğiniz pek çok hediye seçeneği sunuyor.
31.12.2020
Moda Koza'nın kazananları açıklandı Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşti.
25.12.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021