All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.09.2020 Superstar 50. yıl özel Onur Özcan

İkonik sneaker 50. Yılına özel yeni bir tasarımla karşınızda.

adidas ikonik sneaker modeli Superstar’ın 50. yılı için Beyoncé ile birlikte beklenmedik bir tasarıma imza attı. Aslında Superstar ilk kez 1969 yılında bir basketbol ayakkabısı olarak üretilmişti. Zaman içindeki yolculuğu ise basketbol sahalarından günlük kombinlerimize doğru oldu. adidas bu zamana kadar yaptığı iş birliklerinde bizlere birçok farklı Superstar yorumu sundu. Bu kez ise karşımızda Beyoncé’nin dokunuşu var.

adidas ve Beyoncé’nin yolu geçtiğimiz ocak ayında ünlü şarkıcının kurucusu olduğu Ivy Park markası ile birlikte ortak hazırlanan bir koleksiyonda kesişmişti. İkili saatler içerisinde tükenen ve oldukça ses getiren bir koleksiyona imza attı. Bu birliktelikten sonra adidas Superstar’ın 50. yaşını da Beyoncé ile kutlamaya karar verdi. Bu tasarımda, klasik Superstar tabanı yerine biri büyük biri küçük çift platform taban detayı karşımıza çıkıyor. Sadece beyaz renk seçeneği ile sunulan Superstar 50. yıl özel tasarımının da saatler içerisinde tükenmesi bekleniyor. adidas x Beyoncé iş birliğiyle hazırlanan Superstar 18 Eylül’de adidas resmi sitesi üzerinden satışa çıkacak.

Adidas
Beyoncé
Superstar
Ivy-Park
Benzer İçerikler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
Moda Ivy Park koleksiyonu genişliyor adidas X Ivy Park: This Is My Park koleksiyonu beklenmedik bir sürprizle karşımızda.
16.11.2020
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020