All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.04.2021 Stüssy x Oakley hazırlığı Dilara Alkan

Çarpıcı işlerle adını duyuran Stüssy, şimdi Oakley ile yakında yapılacak bir iş birliğini duyurdu.

Stüssy'nin Instagram hesabındaki ön paylaşımlara göre Stüssy ve Oakley, bu hafta sonu çıkacak bir güneş gözlüğü koleksiyonu için işbirliği yapıyor.  

Oakley’in 90'larda piyasaya sürülen Eye Jacket çerçeveleri, spor renklerin her yerde olduğu 90'lı yıllarda piyasaya sürülmüştü. Marka 2018'de moda alanına büyük bir geri dönüş yaptı. Louis Vuitton, Maison Margiela ve Heron Preston gibi büyük isimlerle yaptığı iş birlikleri piyasaya tekrar hızlı bir giriş yapmasını sağladı.  

Koleksiyondaki "Sand" ve "Black" olarak gelen Redux, farklı bir spor stil görünümü ile karşımıza çıkıyor. Bu seride düz saplar ile yumurta şeklindeki oval çerçeveler yer alıyor.  

Oakley markası ve Stüssy markalarının işlenmiş halleri, bu yeni işbirliğindeki her bir gözlüğün, sol merceğinin altına uygulanarak piyasada yerini alacak.  

Oakley x Stüssy birlikteliği 2 Nisan'da Stüssy’nin web sitesinde ve Dover Street Market’de yerini alacak. 

 

stüssy
oakley
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021