All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.02.2021 #StilKodu: Oversize Berkant Ogur

Katmanlı giyindiğimiz günlerde hareket alanı sağlayan ve yüksek konfor vaat eden oversize mont, kaban ve paltolar; yılın en serin günlerinde koruma kalkanı görevini üstleniyor. Şimdi, ALL kadınlarına özel bir araya getirdiğimiz oversize dış giyim parçalarına yakından bakmanın tam zamanı.

Trençkot, Her Mevsim

Zamansız renk paletini yansıtan ikonik trençkotlar, hacimli formları ile kış gardıroplarının konfor dozunu artırıyor.

Modern Yorum

Natürel renk blokları ile güçlenen parka tasarımları, oversize stillerin aranılan parçası. Klasiklerin yeniden yorumlandığı şu dönemde, Moncler Genius, trend radarımızda.

Sıcak ve Yumuşak: Shearling

Astar, yaka ve manşetlerde hakimiyet kuran shearling dokulu oversize ceket ve montlar, sezonun en iyimser kış stillerine hayat veriyor.

Farklı Dokular, Yüksek Konfor Hissi

Max Mara’nın “Cube” koleksiyonunda yer alan anti feminen tasarım, risk almaktan çekinmeyen palto stilleri için arzu nesnesi niteliğinde.

Puffer O’Clock

Kapitone dokulu oversize puffer montlar, sezonun en popüler parçası olarak sokak görünümlerine yüksek stil ve konfor kazandırmaya devam ediyor.

Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021