All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.11.2020 #StilAnaliz: Rue Bennet Öykü Tanrıvermiş

Sevilen dizinin asi başrolü Rue Bennet'in stili gençliğin yaşam biçimi ve dünya görüşlerine ışık tutuyor.


Z jenerasyonunun çok daha androjen ve cinsiyet rollerini esnetmeye yatkın bir nesil olduğu bariz bir gerçek. Bu çoğu zaman stil tercihlerine de yansıyor. Spor ayakkabılar, kapüşonlu hoodieler, işçi ceketleri hepsinin dolabını süslüyor. Küresel ısınma ve ekonomik kriz tartışmalarıyla büyüyen Z jenerasyonu ekoloji ve çevre meseleri konusunda da daha duyarlı. Pek çoğu ikinci el alışverişten ve küçük işletmeleri desteklemekten keyif alıyor gibi duruyor. Rue da tipik bir ‘’Gen Z’’ profili çiziyor. Ekranda dağınık saçlarıyla rahat, cinsiyet ifadesi söz konusu olunca oldukça akışkan, vintage giyen, bağımsız tasarımcıların değerini takdir edebilen çabasız bir stil görüyoruz. Siz de bir yıldır hayatımızda olan bucket şapkalarla, biker taytlarla birleştirdiğiniz Hoodie'lerle, basic spor ayakkabılarınız ve erkeklerden ödünç alınmış oversize parçalarla Rue’nun stiline bürünebilirsiniz.
 

euphoria
rue bennet
gen z
zendaya
Benzer İçerikler
Lifestyle Rue'un hikayesinde yeni perde Euphoria'nın 2.sezonu henüz hazır olmasa da yılbaşına özel hazırlanan bölüm bizi sevindirmeye yetti.
01.12.2020
Moda #StilAnaliz: Rue Bennet Sevilen dizinin asi başrolü Rue Bennet'in stili gençliğin yaşam biçimi ve dünya görüşlerine ışık tutuyor.
08.11.2020
Lifestyle Emmy Ödülleri dağıtıldı 20 Eylül akşamı gerçekleşen 72. Emmy Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerini buldu ama gecenin asıl kazananı Zendaya oldu.
21.09.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021