All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.06.2020 Stil Zoom: Zoe Kravitz Dilruba Karaköse

Kendine has bir tarz ortaya koyan yıldız, hem günlük stilinde hem de kırmızı halıda farklı çizgisini ortaya koyuyor.

Pek çok başarılı yapımda yer alarak oyunculuk kariyerine devam eden Zoe Kravitz, en çok da tarzıyla beğeni topluyor. Zira imzası haline gelen bir stil ortaya koyuyor. Yeri yeldiğinde kullandığı aksesuarlar ya da tercih ettiği parçalarla bohem olabildiği gibi, özellikle kırmızı halı törenlerinde şıklığından hiç ödün vermiyor ve canlı renklere kucak açıyor. Her ne şekilde olursa olsun kabul etmek gerek ki farklı olmak ona çok yakışıyor!

Zoe Kravitz
Moda
Ünlüler
Stil
Benzer İçerikler
Moda Stil Zoom: Zoe Kravitz Kendine has bir tarz ortaya koyan yıldız, hem günlük stilinde hem de kırmızı halıda farklı çizgisini ortaya koyuyor.
12.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020