All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.10.2020 Star Wars x Pandora ile eğlenceli ihtişam Merve Girgin

Star Wars hayranları, Pandora'nın tasarımları ile hem Star Wars hem de mücevherlerin ışıltılı dünyasına giriyor.

Stilinizi bir üst seviyeye taşımaya yardım eden ve gösterişli bir görünümün anahtarı olan mücevherler, her geçen gün yeni modellerle karşımıza çıkıyor. Bilezik ve charm trendiyle ön plana çıkan ünlü mücevher markası Pandora, ihtişam tutkunlarını yeni bir koleksiyonda bir araya getiriyor. Lucasfilm iş birliği ile hazırlanan ve ilhamını Star Wars evreninden alan özel bir koleksiyon, Pandora severlerin yeni favorisi olmaya geliyor. Marka, dünyaca ünlü Star Wars film serisinden en ikonik parçaları mücevherlerin gösterişli dünyasına taşıyor. Her bir parçanın detayını titizlikle düşünen Pandora ekibi, stil odaklı ama Star Wars hayranlarının da bayılacağı tasarımlar ortaya çıkardı. Star Wars hayranlarının en sevdikleri hikayenin ve dünyanın içine girmelerine neden olacak bu koleksiyon, tutkuların nasıl ifade edilebileceğinin de ipucunu veriyor.  Merakla beklenen Star Wars x Pandora koleksiyonu 1 Ekim’den itibaren mağazalarda

mücevher
pandora
star-wars
Benzer İçerikler
Moda Star Wars x Pandora ile eğlenceli ihtişam Star Wars hayranları, Pandora'nın tasarımları ile hem Star Wars hem de mücevherlerin ışıltılı dünyasına giriyor.
05.10.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020