All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.10.2020 Star Wars x Pandora ile eğlenceli ihtişam Merve Girgin

Star Wars hayranları, Pandora'nın tasarımları ile hem Star Wars hem de mücevherlerin ışıltılı dünyasına giriyor.

Stilinizi bir üst seviyeye taşımaya yardım eden ve gösterişli bir görünümün anahtarı olan mücevherler, her geçen gün yeni modellerle karşımıza çıkıyor. Bilezik ve charm trendiyle ön plana çıkan ünlü mücevher markası Pandora, ihtişam tutkunlarını yeni bir koleksiyonda bir araya getiriyor. Lucasfilm iş birliği ile hazırlanan ve ilhamını Star Wars evreninden alan özel bir koleksiyon, Pandora severlerin yeni favorisi olmaya geliyor. Marka, dünyaca ünlü Star Wars film serisinden en ikonik parçaları mücevherlerin gösterişli dünyasına taşıyor. Her bir parçanın detayını titizlikle düşünen Pandora ekibi, stil odaklı ama Star Wars hayranlarının da bayılacağı tasarımlar ortaya çıkardı. Star Wars hayranlarının en sevdikleri hikayenin ve dünyanın içine girmelerine neden olacak bu koleksiyon, tutkuların nasıl ifade edilebileceğinin de ipucunu veriyor.  Merakla beklenen Star Wars x Pandora koleksiyonu 1 Ekim’den itibaren mağazalarda

mücevher
pandora
star-wars
Benzer İçerikler
Moda Star Wars x Pandora ile eğlenceli ihtişam Star Wars hayranları, Pandora'nın tasarımları ile hem Star Wars hem de mücevherlerin ışıltılı dünyasına giriyor.
05.10.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021