All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.02.2021 Sporun vazgeçilmezi Onur Özcan

Staff Only, beyaz çoraplara yeni bir yorum getiriyor.

“Bir İşi Tutkuyla Yapan, O İşin Hem Sahibi Hem De Ekibin İlk Üyesidir” sloganıyla yola çıkan marka bizlere hem sporda hem de günlük hayatımızda yanımızdan ayırmak istemeyeceğimiz beyaz çorap tasarımları sunuyor. Sürdürülebilir ürünler kullanılarak hazırlanan tasarımlar tabanındaki havlu dokusu ile üst düzey konfot vaat ediyor. Bunun yanı sıra tasarımların bilek kısmında renklii şeritler, Made You Look, Say Smthng Nice, Gym King gibi sloganlar yer alıyor. Marka mart ayında koleksiyonuna yeni tasarımlar da dahil etmeye hazırlanıyor. Staff Only ürünlerine ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Spor
Çorap
Staff Only
Benzer İçerikler
Moda Sporun vazgeçilmezi Staff Only, beyaz çoraplara yeni bir yorum getiriyor.
06.02.2021
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Güzellik Her an her yerde spor! Sporu hayatımıza dahil etmek artık çok daha kolay. Sosyal medya bu noktada büyük bir görev görürken, The Squat Girl’ün yaratıcısı Doris Hofer spora dair bilinmesi gerekenleri anlatıyor.
10.06.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021