All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.05.2020 Sportif duruş Dilara Yılmaz

Sosyal izolasyon döneminde gri eşofmanlarımız vazgeçilmez üniforma halini alırken beyaz spor çorapları da görünümümüzün dikkat çeken bir parçası oluyor.

Evlerde olduğumuz şu pandemi günlerinde Instagram akışında ev hallerimiz yer almaya başladı. Ev görünümlerinin vazgeçilmezi gri eşofman takımlarının revaçta olduğu bu sezon bu görünüm tamamlayan sportif bir parça bulunuyor, spor çorapları. Bilek kısmı lastikli uzun logolu çoraplar, Instagram’ın yeni trendi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Amerikan spor markası Nike’ın spor çoraplarının gözde olduğu şu günlerde beden eğitimi derslerimizi hatırlamamız kaçınılmaz. Pernille Teisback, Camille Charriere ve Jeannette Madsen gibi influencer’ların da radarında olan bu trende bir şans vermeye ne dersiniz?

Galeri Daha fazlasını göster
trend
çorap
spor çorabı
nike
Benzer İçerikler
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020
Moda Eşofman altlarında yeni dönem Karantina döneminde hepimizin severek giydiği eşofman altları yaz sezonunda güncelleniyor. Eşofmanlar şort olarak gardıroplarımızda yer almaya başlıyor.
29.05.2020
Moda Büyükanneden yadigar Gardıroplarda nostaljik etki.
29.05.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020