All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.05.2020 Sportif duruş Dilara Yılmaz

Sosyal izolasyon döneminde gri eşofmanlarımız vazgeçilmez üniforma halini alırken beyaz spor çorapları da görünümümüzün dikkat çeken bir parçası oluyor.

Evlerde olduğumuz şu pandemi günlerinde Instagram akışında ev hallerimiz yer almaya başladı. Ev görünümlerinin vazgeçilmezi gri eşofman takımlarının revaçta olduğu bu sezon bu görünüm tamamlayan sportif bir parça bulunuyor, spor çorapları. Bilek kısmı lastikli uzun logolu çoraplar, Instagram’ın yeni trendi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Amerikan spor markası Nike’ın spor çoraplarının gözde olduğu şu günlerde beden eğitimi derslerimizi hatırlamamız kaçınılmaz. Pernille Teisback, Camille Charriere ve Jeannette Madsen gibi influencer’ların da radarında olan bu trende bir şans vermeye ne dersiniz?

Galeri Daha fazlasını göster
trend
çorap
spor çorabı
nike
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021