All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.05.2020 Sportif duruş Dilara Yılmaz

Sosyal izolasyon döneminde gri eşofmanlarımız vazgeçilmez üniforma halini alırken beyaz spor çorapları da görünümümüzün dikkat çeken bir parçası oluyor.

Evlerde olduğumuz şu pandemi günlerinde Instagram akışında ev hallerimiz yer almaya başladı. Ev görünümlerinin vazgeçilmezi gri eşofman takımlarının revaçta olduğu bu sezon bu görünüm tamamlayan sportif bir parça bulunuyor, spor çorapları. Bilek kısmı lastikli uzun logolu çoraplar, Instagram’ın yeni trendi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Amerikan spor markası Nike’ın spor çoraplarının gözde olduğu şu günlerde beden eğitimi derslerimizi hatırlamamız kaçınılmaz. Pernille Teisback, Camille Charriere ve Jeannette Madsen gibi influencer’ların da radarında olan bu trende bir şans vermeye ne dersiniz?

Galeri Daha fazlasını göster
trend
çorap
spor çorabı
nike
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Caz performanslı Fendi Özgün bir caz performansı ile Fendi Renaissance-Anima Mundi'nin yeni bölümü yayınladı.
15.01.2021