All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.05.2020 Sportif duruş Dilara Yılmaz

Sosyal izolasyon döneminde gri eşofmanlarımız vazgeçilmez üniforma halini alırken beyaz spor çorapları da görünümümüzün dikkat çeken bir parçası oluyor.

Evlerde olduğumuz şu pandemi günlerinde Instagram akışında ev hallerimiz yer almaya başladı. Ev görünümlerinin vazgeçilmezi gri eşofman takımlarının revaçta olduğu bu sezon bu görünüm tamamlayan sportif bir parça bulunuyor, spor çorapları. Bilek kısmı lastikli uzun logolu çoraplar, Instagram’ın yeni trendi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Amerikan spor markası Nike’ın spor çoraplarının gözde olduğu şu günlerde beden eğitimi derslerimizi hatırlamamız kaçınılmaz. Pernille Teisback, Camille Charriere ve Jeannette Madsen gibi influencer’ların da radarında olan bu trende bir şans vermeye ne dersiniz?

Galeri Daha fazlasını göster
trend
çorap
spor çorabı
nike
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Çantalar ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.
08.09.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020