All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.05.2020 Sportif duruş Dilara Yılmaz

Sosyal izolasyon döneminde gri eşofmanlarımız vazgeçilmez üniforma halini alırken beyaz spor çorapları da görünümümüzün dikkat çeken bir parçası oluyor.

Evlerde olduğumuz şu pandemi günlerinde Instagram akışında ev hallerimiz yer almaya başladı. Ev görünümlerinin vazgeçilmezi gri eşofman takımlarının revaçta olduğu bu sezon bu görünüm tamamlayan sportif bir parça bulunuyor, spor çorapları. Bilek kısmı lastikli uzun logolu çoraplar, Instagram’ın yeni trendi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Amerikan spor markası Nike’ın spor çoraplarının gözde olduğu şu günlerde beden eğitimi derslerimizi hatırlamamız kaçınılmaz. Pernille Teisback, Camille Charriere ve Jeannette Madsen gibi influencer’ların da radarında olan bu trende bir şans vermeye ne dersiniz?

Galeri Daha fazlasını göster
trend
çorap
spor çorabı
nike
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Moda Sweatshort'lar ile yaz konforu Bella Hadid ile birlikte eşofman şortlar yeniden gündemde.
21.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Son Eklenenler
Moda Millie’den Chuck modeli Millie By You projesi lanse edildi.
06.08.2020
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020