All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.03.2021 Şölen zamanı Salih Devrim

Kenzo Always adlı gösteri ile başarılı tasarımcı Kenzo Takada bir kez daha anılıyor. Ortaya çıkan görüntüler ise oldukça heyecanlandırıyor.

Dijitalleşen dünyanın etkisi her sektörü olduğu gibi moda sektörünü de etkisi altına aldı. Çoğu marka, teknolojini sağladığı avantajları kullanarak özgünlüğünü ve yaratıcılığını ortaya çıkarmayı başardı. Yeni konseptlerle karşımıza çıkan markalara ise bu kez Kenzo dahil oldu.

Kenzo hazırladığı ‘Kenzo Always’ adlı filmiyle 2021-2021 Sonbahar-Kış koleksiyonunu moda severlerinin beğenisine sunuyor. Lüks markanın kreatif direktörü Felipe Oliveira Baptista'nın yardımcılığını üstlendiği filme, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden başarılı tasarımcı Kenzo Takada ilham oluyor. Bir kutlama niteliği taşıyan gösteri, özgürlüğü, neşeyi ve çeşitliliği ifade ediyor. Farklı açılar ile ortaya çıkan film aynı zamanda tercih edilen müzikle de koleksiyonun hissini izleyiciye geçirmeyi başarıyor. Öyleyse İngiliz elektronik müzisyen Planningtorock'un özel şarkısı "PlanningtoKENZO" ile 10 dakikalık gösteriye göz atmak ister misiniz?  

Kenzo Always
Kenzo Takada
Benzer İçerikler
Moda Şölen zamanı Kenzo Always adlı gösteri ile başarılı tasarımcı Kenzo Takada bir kez daha anılıyor. Ortaya çıkan görüntüler ise oldukça heyecanlandırıyor.
29.03.2021
Moda Kenzo ile dünyanın dört bir ucuna Felipe Oliveira Baptista, gerçekleştirdiği ikinci kampanya ile şaşırtmaya devam ediyor.
29.01.2021
Moda Kenzo’dan gençlere Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.
10.06.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021